Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cybex gyerekülése van valakine...

Cybex gyerekülése van valakinek? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Cybex Solution van, [link]

Nincs vele bajunk, 1 éve nyúzza a fiam, de semmi hibája. Kicsit fapados ugyan, bár nem tudom, hogy a dupla- vagy tripla ennyibe kerülő ülések mennyivel lehetnek jobbak.

A vállvédő szárnyakat hiányolom kicsit, meg arra sem jöttem még rá, hogy a fejtámla döntés mire jó.

2011. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper ulesek, engem egy cybex gyozott meg leginkabb, pedig rengeteg ulest vegigneztuk.

Az ar-ertek aranya is jo, nem olcso, de nem is brutal draga, az ara boven tukrozi a minoseget. Lattunk ulest masfelszer ennyiert is, ha meggyoztek volna, hogy az sokkal jobb, akkor talan megveszem, de egymas melle allitva a kettot az elado sem tudta megmontani, hogy miben jobb az, ami 25 ezerrel dragabb.

Mi cybex solution x-fix-et vettunk, mert mar nagyobb volt a gyerek, a kicsinek neztem ki cybex pallas-t, de vegul nem volt ra szukseg, mert igen jo aron tudtam venni egy Romer Britax Eclipse SI-t, igy azt nem tudtam kihagyni.

Melyikre gondoltal egyebkent a cybex-en belul?

2011. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van, szuper jó!

Ennek is dönthető a fejtámlája, de minek??? :)

2011. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan láthatom, hogy egy Cybex Solution milyen típusszámú?
2012. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!