Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tápszert adjak a...

Milyen tápszert adjak a 13hónapos kislányomnak? Teljesen tanácstalan vagyok. Egyáltalán fontos még neki adni?

Figyelt kérdés
Eddig Humana Baby Fittet evett 2hónapos korától. Most már receptre nem írja fel az orvos,én meg nem tudom milyet adjak neki. Persze ne legyen csillagászati ára.
2011. ápr. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Milbide +1-et adom neki 1800Ft 600g, ha nincs a boltban, akkor Hipp 3-ast 1050ft 300g. Egyik sem hipoalergen. Azt mondják, ilyen korban már nem kell neki a tápszer, de én inkább azt adom neki az ekcémája miatt.
2011. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rosszul írtam bocs- Mildibé
2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En Humanat adok neki mar egy ideje, 14 honapos a fiam.

Pici koraban Milumilt kapott 7 honapos koraig, akkor valtottunk volna Milumil 2-re, de nem fogadta el. Sok kereses utan kotottunk ki a Humana 2 melett, majd 11 honapos volt, amikor valtottam a Humana 3-ra (bananos-vanilias, mert a sima 2est mar nem fogadta el). Masfel eves koraig tapszert fogok adni, utana kezdem meg az atterest tejre, tovabb nem szeretnek varni. Nincs allergiara valo hajlam, illetve a nagyobbik gyereknel is igy tettem. De ez egyeni kerdes, sokan 2-3 eves korig nem adnak tejet, sokan 1 evesen mar valtanak.

En orulok, hogy a valogatos fiam Humanat szeret az ar miatt is, mert epp csomagolascsere megy a humanasoknal, ami annyit jelent, hogy az eddigi csomagolast kiarusitjak. A Brendonban honapok ota akcios, onnan szoktam rendelni egyszerre 5-10 dobozzal, ingyenes a kiszallitas es tart, ameddig tart.

A dm-es, rossmannos tapszer nem valt be, sokan szeretik, az ara is jo, bar azt vettem eszre, hogy hiaba olcsobb, nagyobb a merokanal, tobb fogy egy adaghoz, kevesebb ideig tart, mint a tobbi tapszer.

A mullerben kaphato bebivita (lehet, hogy rosszul irtam le) babatej is jo allitolag es viszonylag olcso.

2011. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, elvileg 1 éves kórtól már szépen lassan be lehet vezetni a tehéntejet, legalább is nálunk a védőnő ezt mondta. De most már vannak 1 éven felüli babáknak is tápszerek.
2011. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lánykám már egy ideje issza a tejet,nincs ezzel gond. De egy darabig még szeretnék neki tápszert is adni a vitaminok miatt.
2011. ápr. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!