Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel tudok iratni ilyen korulme...

Fel tudok iratni ilyen korulmenyek kozott Utrogestan huvelykupot?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es rettegek a vetelestol mert tavaly decemberben 8 hetesen megtortent a dolog. Most ismet probalkozunk a parommal de en annyira felek, hogy kepes vagyok hazautazni, Magyarorszagra, hogy felirassak ilyen huvelykupot. Sajnos nem fizetek TB-t mert itt elek mar harom eve. Szerintetek igy is fognak engem fogadni? Nem fognak emiatt kiakadni? Persze kifizetek mindent amit kell, nem erdekel mennyibe kerul csak attol tartok, hogy majd emiatt nem fogjak kiirni nekem a gyogyszert. :(
2009. febr. 28. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy fognak fogadni,én már találkoztam külföldön élő párral Magyarországon.Csak ahogy írtad,ki kell majd fizetni a vizsgálatot,és nem kapod támogatásra a hüvelykúpot!De Angliában,nem tudod feliratni,illetve kivizsgáltatni magad?
2009. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg el kell, hogy lássanak. Tudom, hogy egy vetélés után félve indul neki az ember a következő terhességnek. De annyit tudni kell, hogy ez nem csodaszer, igazából csak akkor segíthet ha hormon vizsgálattal igazolt sárgatest elégtelenséged van. Egy vetélés hátterében sok minden állhat és igazából kicsi az esély az ismétlődésre.
2009. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors valaszokat. Sajnos itt az elso veteles utan nem nagyon akarnak kivizsgalni csak a masodik utan. Azt mondtak, megtortenik es lehet genetikai vagy kromoszoma hiba. Tehat ahogy a masodik valaszolo is irta. Persze ezt megertem es nem is ketlem de mi van akkor ha megis megelozheto lenne mert hormon problema volt. Itt sajnos nem igazan irnak fel Utrogestant erre. Van nekik valami progesterone inekciojuk amit csak a harmadik veteles utan irnak fel es akkor ha bizonyitott a hormon elegtelenseg (valahogy eddig nem szeretnek varni). Van egy bizonyos crinone progesterone zselejuk a mit a huvelybe kell fecskendezni de ezt is csak receptre irjak ki a masodik veteles utan. A harmadik egy cyclogest nevu huvelykup ami hasonlo mennyisegu hormont tartalmaz mint az Utrogestan de ez is masodik veteles utan alkalmazhato es ketnaponta kell vervetelre jarni mellette, hogy nezzek a hormon szintet. Persze ennek mind en jartam utanna mert ok semmit sem mondtak es ha eleg kitartoan veszekednek veluk akkor talan sajat felelosegemre felirnak (sajnos itt neha ezt a stilust kell alkalmazni :) ). De mivel Husvetra keszulok haza gondoltam otthon azert csak egyszerubb lenne mert nem en kene magyarazzak a dokinak, hogy mit miert szeretnek, meg konyorognom, hogy irja mar fel. Sajnos itt ugy neztek ram mikor emlitettem, hogy te Ur Isten en ezeket honnan tudom??? A hazidoki hozza sem tudott szolni, tovabbkuldott a szulesznohoz. :) Persze tisztaba vagyok, hogy ennek a rendszernek nem nekem kell megfelelnie hanem az angoloknak es hat, ha nekik jo akkor nekem semmi beleszollasom es nem panaszkodom csak ugy erzem ezt megoldani konnyebb lenne otthon. :)

Es teljesen egyettertek azzal kapcsolatban, hogy en parazom tul a dolgokat es lehet, hogy alaptalanul felek a vetelestol. Sajnos mar erre szinte a hazassagom is rament mert az osszes dodlog ami vetelest okoz azt en magamon vagy a ferjemen felfedeztem. :(

Jaj bocsi, hogy ennyire hosszu voltam. Megegyszer koszonom szepen a valaszokat!

2009. febr. 28. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha hazajösz, írasd fel egy magándokinál!

Sok doki 1 vetélés után simán felírja itt.

Én fehérvári vagyok, ha tudok segíteni, szólj. AZ én dokim azt mondta, hogy a következő babánál a 12. hétig szednem kell az Utrogestant, mivel nekem is volt vetélésem a 8. héten...

Itt nem lesz nehéz feliratni, még akkor sem, ha nincs TB-d!

Hajrá!

Ha nem is használ az Utro, mert nincs progihiányod, hát ártani biztosan nem árt, és a vetélések 2/3-át az első 12 hétben igenis a progihiány okozza!

Nem parázod túl!!!

2009. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is a valaszodat utolso.. En is igy gondolom, hogy ha nem art akkor miert ne, foleg ha megelozheto lenne, ha meg igy is gond lesz (remelem nem) akkor tudom, hogy mashol keressem a bajt ha meg nem lesz semmi gond akkor 50-50% az esely, hogy ez volt vagy nem.  Nagyon aranyos vagy, hogy segiteni akarsz de sajnos Zalaegerszegi vagyok, aprilisba husvetra utazom haza es csak 4 napra. Elmegyek ott Egerszegen egy magan dokihoz de nagyon koszonom, hogy ennyire segiteni probaltal, rendes tolled, nagyon jol esett. :)

Megegyszer koszonom a valaszokat csajok!

2009. febr. 28. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Csak bátran! ;)
2009. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!