Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik játék a hasznosabb,...

Melyik játék a hasznosabb, tartósabb? A hintaló, ami 3kerekűvé alakítható később, vagy a szintén hintáztathatós bébitaxi?

Figyelt kérdés

Belinkelem milyenre gondoltam:

hintaló:

[link]

bébitaxiból csak 1 példa, mert sokféle van, de ez hintáztathatós is:

[link]


2009. febr. 28. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elso jobb, mert nem nagyon fogjatok hasznalni ezt a lakasban, inkabb majd az atalakithato triciklis reszet kint.

Nekunk is volt ilyen, es a kisautot hasznaltuk belole, otthon nem nagyon maradt el, talan 5 percig a hintazos reszben. Chicco-nk volt.

De nem semmi az ara, mi kerul ezen ennyibe?

Ha hintaztatni szeretned, inkabb szereljetek fel neki az ajtohoz egy fa hintat, abban nagyon szeretnek hintazni.

2009. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ára nem érdekes, mert töredékéért szerzem be netről, nem veszem meg a boltban, úgy tényleg nem érné meg. :)
2009. febr. 28. 02:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első tetszik. De tényleg borzasztó amúgy az ára.
2009. febr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a második is nagyon jó.
2009. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!