Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mi van, megint kimaradt...

Most mi van, megint kimaradt a peteérésem?

Figyelt kérdés

Idén orvosi javaslatra én is szedem a Pre Mens tablettát. 3 hónapot mondott a dokim. Most vagyok a 2. hónapos adagon túl. Azóta javulgatott a görbém, de még mindig nem húzta be a peteérés helyét és az alaphőt sem.

A mensrtuációm a februári 26 napos ciklus kivételével rendesen megjön 34. napra. Babát tervezünk, de sajnos nem tudom még így sem, hogy pontosan mikor lenne esedékes a dolog... Persze folyamatosan dolgozunk rajta...


Szerintetek? Mi a véleményetek róla?

Linkelem a görbémet is!

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy alakul a hőd. Azért 2-3 naponta (illetve amikor jólesik a napokban) együtt lehetnétek, hogy több esélye legyen a babának.
2011. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mára így alakult a hőm,de még mindig nem húzta be egyiket sem.

[link]

2011. ápr. 7. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Első vagyok. Érdemes lenne ovu tesztet használnod szerintem.

Lehet lassan emelkedik a hőd, és ezért nem egyértelmű.

2011. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Az ovu tesztet próbáltam már, de nem igazodtam nagyon ki rajta.

Most így állok!

[link]

2011. ápr. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!