Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye, azért létezik, hogy...

Ugye, azért létezik, hogy valakinek egyik terhessége alatt sem voltak rosszullétei?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igen (3 gyerekem van- nem voltam 1x se rosszul,

(talán csak annyi, hogy a szagokat nehezebben viseltem, pl festés volt a munkahelyen)

2011. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka,de előfordul.Annyira rosszul voltam,(éjjel-nappal)hogy a terhesség megszakitáson gondolkodtam,nem egyszer.
2011. márc. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Olvastam is róla egy jó vastag könyvet, amiben minden benne van a megfogantatástól egészen a szülésig minden. Hétről-hétre, hónapról hónapra. Te ilyen tipus vagy. Örülj neki!
2011. márc. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne Ő ilyen típus??? Ezt csak kérdezte, valami halovány reményként, de hát sajna ilyen nincs:(
2011. márc. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, egyiknél sem hánytam, nem voltam rosszul. Teljesen fitten teltek a napjaim. Igaz, állva el tudtam aludni bárhol, mint egy igásló. Így délben ha lehetett aludtam az első terhességemnél. A másodiknál kénytelen voltam menni az első baba után "szaladgálni", így a déli pihenő elmaradt...
2011. márc. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5. babámat várom. Egyik terhességemnél sem volt hányingerem, émelygés, vagy akár kívánósság. Az egyetlen tünetem az első hetekben a gyakori WC látogatás volt. De ha ettől eltekintünk, akkor éreztem először, hogy babát várok, amikor mocorogni kezdtek.

Lehet, hogy én vagyok a kivétel, de szerintem vannak olyan alkatú kismamák, akik megússzák ezeket a kellemetlenségeket.

2011. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk még csak egy terhességem volt, de nem voltam rosszul, nem hánytam, időnként émelyegtem, de hamar rájöttem, hogy az éhséget nem korgással jelezte a gyomrom, hanem émelygéssel. Így bekaptam pár falatot, és azonnal el is múlt.

Annyi, hogy nagyon fáradékony voltam, délután, ahogy hazaértem munkából, elaludtam sokszor, és csak másnap reggel keltem fel. :)

Őszintén remélem, hogy a második terhességnél is így leszek majd.

2011. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 krisztivan ***** válasza:
Nekem is csak egy fiam van,de semmi féle rosszullétem nem volt.Nagyon erősen éreztem a szagokat(ez pocak nélkül is így van)és sokat kellett pisilni de ennyi volt csak.
2011. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem voltam rosszul, sőt semmi tünetem nem volt.De anyukám is ilyen volt mind a 3 tesómmal is. Szerintem az alkat kérdése.
2011. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy fiam van, de nem volt vele semmi problémám! A BKV-n utazó büdös hajléktalanokat leszámítva, de tőlük nem terhesen is rosszul voltam! Ja még az zavart, ha valaki a fél fürdőszobát magára fújta. Tehát én is a szagokat viseltem nehezebben, de egyszer sem volt hányingerem, nem émelyegtem! Hál' istennek!!!!
2011. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!