Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1-4 év közötti gyereket...

1-4 év közötti gyereket ajánlott beoltatni a gennyen agyhártyagyulladás ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a meningitisre gondolszHogyne!Az én fiam már rég meg is kapta(15 hónaposan,most már 3 éves)a Menjugate oltást.Én nem vagyok híve az agyon-oltásnak,de ezt,illetve a Prevenár-t már megkapta,és lassan a kullancs ellenit is beadatjuk.Bárányhimlős már volt(pedig nem jár bölcsibe,valamelyik kis barátjától "kapta"),de azt amúgy se akartuk beadatni.
2011. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a gennyes agyhártyagyulladás ellen ajánlott beoltatni a gyerkőcöt. Az én fiam 1 évese kapta meg ezt az oltást.
2011. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 évesen kapta a lányom ezt az oltást.
2011. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is beadattuk...egy barátnőm már felnőttként ebbe halt bele pár nap alatt!
2011. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

ha 2-éves kora előtt megkapja akkor 70%-os támogatást kapsz rá!!! csak szólj a dokinak mikor felírja én is tegnap kaptam meg a receptet

2011. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 24. 21:33
 7/8 anonim válasza:
Én sajnos nem kaptam infót eddig senkitől ez ügyben. Egy kismama ismerősöm szólt, hogy a közös doktornénink nagyon ajánlja ezt a fajta oltást. Sajnos időközben átléptük a 2 éves kort, úgyhogy támogatás már nem jár rá, ezért kb. 6800 FT lesz az ára. Ugyan egy oltással megússzuk, és a doktornéni szerint ez 5 évig védettséget fog adni.Ha többet (ismétlőt) kellett volna beadni, akkor kb. ugyanennyi lenne az ára összeadva.Kicsit mérges vagyok, mert korábban szólhattak volna (pl. a védőnő), és akkor még korábban beadattam volna, és főleg olcsóbban.
2011. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak:mi is 1 oltással úsztuk meg,mert 1 éves kor felett csak 1 kell!És 2 éves kor alatt nem került volna semmibe(még akkor sem,ha 2 oltás kell,mert 1 éves kor előtt oltatod a picit)
2011. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!