Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvennéd újszülött babádnak...

Megvennéd újszülött babádnak ezt az ülést?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 21. 18:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

En sem vennem meg, szinten azert, mert autozashoz nem eleg biztonsagos. Ha sokat autoztok es nem szamit biztonsagosnak egy hordozo az szinte olyan, mintha nem is lenne, vagy mondjuk ha te ugy vezetnel, hogy vagy be vagy kotve, vagy nem. Hat vagy szerencsed lenne, vagy nem.

Nem allunk ugy anyagilag, hogy olyan rettenetesen konnyu legyen kiadni egy autosulesert 40 ezer forintot, vagy meg tobbet, ennek ellenere muszaj volt, mert csak ugy volt nyugodt a lelkiismeretem. De tudni kell, hogy mi rengeteget autozunk, gyakran Europan is atvisz az utunk, vegig autopalya, stb.

2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Semmikép.

A biztonságáról nem nyilatkozok, mert nem ismerem.

De előfordult velem nem egyszer, hogy a hordozót sokat kellet kézbe vinnem, és ha rendesen fogtam, elfáradt a kezem.

Viszont karra akasztva, mint egy kosarat kényelmesebb volt és könnyebb.


Nekünk ilyen volt, és nagyon szerettem.Végig szolgálta az idejét, most is használják.

[link]


Nem az én hirdetésem, de csak ezt találtam hirtelen.

2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ezt biztosan nem fogjuk megvenni. Szívesen vennék én is 40 000Ft-ért, vagy még többért is neki ülést, de sajnos a max keret az 15 000Ft. Annyira nem autózunk sokat, csak ha vásárolni megyünk, vagy a rokonokhoz. Várom az ötleteket esetleg, hogy milyen hordozót vehetnék ennyi pénzből.
2011. márc. 21. 20:28
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]

szaladjatok, most akciós, nagyon szerettük mindannyian!!!!!!!!!!!!!!!

és biztonságos is! ja, és könnyű!!!!

2011. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Esetleg még ez is jobb, mint a Nania, mi erre cseréltük le a Naniát, mikor megtudtuk, hogy az alig ment át a törésteszteken.

A Haucknak legalább oldalvédelme is van.

Új ára 20 ezer, de most a Brendonban Anyák Lapja kuponnal sokkal olcsóbb: [link]

Az viszont tény, hogy ezt és az ilyen üléseket hamar kinövik a babák (6 hónapos kor körül), pont az oldalvédelme miatt, szűk, az újszülöttnek viszont kényelmes!

2011. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó eléggé jónak tűnik. Kuponom is van hozzá. Ti meg voltatok vele elégedve?
2011. márc. 22. 07:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Javaslom,hogy ha nincs rá keret,hogy újat és jó minőségűt vegytek,akkor vegyél használtat,de minőségit.Tudom én hogy az első babának mindenki újat akar,de hidd le nagyon szuper alighasználtat ki lehet fogni kevés pénzért!!!!


[link]


[link]


[link]


Ez csak egy pár,de rengeteg van!

2011. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi is a Hauckot vettük a Brendonban, most kuponnal 13 ezer (mi készletben vettük babakocsival, de ugyanezt). Az biztonságos, van töréstesztje a neten, az árához képest meg nagyon jó vásár most.


Nem tudom, miért vannak lepontozva azok, akik értelmes válaszokat adtak.

2011. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szerintem mi is maradni fogunk ennél. Tényleg kedvező az ára, és ahogy néztem, a törésteszt is elég jó lett.


Én nem pontoztam le senkit. Nem azért tettem fel a kérdést, hanem, hogy tapasztalatok alapján tanácsot kérjek.

2011. márc. 22. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!