Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Micimackós holmikat hol tudok...

Micimackós holmikat hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Nyáron születendő kisbabámnak minden olyan holmiját, amin valamilyen minta van, micimackósra szeretném, de nem tudom hol találok olyan üzletet, ahol egy helyen beszerezhetnék mindent-ágyneműk, kendők, rugik, baldachin- micimackó mintával.
2011. márc. 18. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ruhákat nem tudom találsz-e itt.

2011. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:), keresgélek...egy olyan üzlet kéne, ahol egy helyen be tudom szerezni ezeket a termékeket, nem 100 helyről rendelni...
2011. márc. 18. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Neten olyan webáruházat úgysem fogsz találni ahol egyszerre a micimacis bodytól-az ágyneműig minden van...


De mi ezt a garnitúrát rendeltük mert olyan vidám színes és szép

2011. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok viszont Az Asti bolthálózatokban tényleg minden kapható micimackós változatban is cumi cumisüveg,bodyk,rugik,napozók,plédek,még mamuszok is gumislepedőn át a textil pelusig tényleg minden csak ugye nem biztos h van a közeledben.
2011. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm-köszönöm!!!!:))
2011. márc. 18. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Asti termékeket keresd, valóban találsz az ágyneműtől kezdve a body-ig minden Disney-s darabot. Nekünk is van pár, de mindegyik Asti.
2011. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)) Mi is micimaci rajongók vagyunk! :))
2011. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!