Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová lenne érdemes elmenni a...

Hová lenne érdemes elmenni a hosszú hétvégén Debrecenben egy 2,5 éves kislánnyal?

Figyelt kérdés
Fürdőzni nem szeretnénk!
2011. márc. 8. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Most még sehova mert szinte semmi program nincs se városban se azon kivül a hortobágy tönkre van menve a debreceni állatkert siralmas a vidámpark még inkább.


én a virágkarneváli hétvégét javasolnám az itt a legpörgősebb v. hajdúszoboszló de ha rossz az idő csak a szobában tudtok ülni - mivel a fürdő kiesik mint program.-


egy debreceni anyuka.

2011. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hangyaboly játszóház

Nagyerdőn a Békás tó (itt ha jó idő van nagyon sokan sétálnak)

Jubileumi játszótér (nagyon kultúrált, éjszakára lezárják)

Az utóbbi kettő közel esik egymáshoz, ha jó időt fogtok ki akkor egy egész délutános program lehet.

Az állatpark szép, rendezett, de nagyon kicsi, árában jobban megéri a Nyíregyházi Állatpark, ha van időtök és lehetőségetek, akkor ugorjatok át megnézni az Ócenáriumot.

Ezen kívül sajnos nem tudok többet ajánlani, talán a belvárost, szép nagy térköves terünk van, tud szaladgálni.

Most jut eszembe, hogy talán még a Fórum bevásárlóközpontban, ha szerencsétek van, lesz valamilyen gyerekprogram.

2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Rokonlátogatóba megyünk a hosszú hétvégén, ezért kérdeztem, hogy jó idő esetén mi jöhetne számításba?
2011. márc. 8. 14:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet másodiknak. Nyíregyházán már sokszor voltunk. Az állatkert nem rossz ötlet. Nem az ár-érték arány a fő, hanem maga a közös program és a jó levegő.
2011. márc. 8. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ár-érték arányt azért említettem, mert éppen egy hónapja voltunk kb. és bosszankodtam kicsit, hogy ezer forinton felül van a jegyár. Ettől függetlenül nagyon jól éreztük mi is magunkat a friss levegőn, a kisfiam kiszaladgálta magát az állatkertben.

Érezzétek jól magatokat Debrecenben és nagyon jó időt kívánok hozzá!:))

2011. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!