Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Nagy Gabriella (XI....

Dr. Nagy Gabriella (XI. kerület) gyermekorvosról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ő az orvosunk.

Mi meg vagyunk vele elégedve, bár sokszor hála Istennek nem találkoztunk vele betegrendelésen. Tanácsadáson rendes, 1-2-szer előfordult, hogy ellentmondásba került önmagával, de csak apróbb dolgokban (pl mikortól váltsunk erősebb tápszerre).

Másoktól azt hallom, hogy nagyon jó diagnoszta.

Amikor megszülettek a gyerekeim, az első 1-2 hétben ő jött hozzánk.

Bátran ajánlom! (Ezek szerint itt laktok a Bocskai-Fadrusz, Ulászló környékén?)

2011. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, a környéken lakunk. Mi is azt vettük észre, hogy sokszor ellentmond önmagának (oltásokkal, hozzátáplálással kapcsolatban főleg). Meg az az érzésünk, hogy néha ügyetlennek néz minket, egyszer pedig alaposan félrediagnosztizált. Viszont tény, hogy sokáig kijött, amikor a kicsi megszületett.
2011. márc. 7. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látom, ti nem vagytok vele 100%-ig elégedettek...

És tényleg, a nem kötelező oltásokkal kapcsolatban én sem mindig értem... Valamikor ajánl valamit, aztán meg inkább nem.

De mondom, szerencsére nekünk eddig nem nagyon kellett hozzá mennünk csak tanácsadásra.

2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mogyoró01 válasza:
Egy full idióta! 3 hónapon keresztül hurutosan köhögött az akkor 4 hónapos kisfiam, a doki szerint semmi baja, csak félre nyeli a nyálát, majd minden héten ott voltunk a 3. hónapban beküldött a kórházba, hogy biztos fejlődési rendellenessége van, a kórházban meg 3 napos megfigyelés után néztek bambán, hogy nincs semmilyen fejlődési rendellenessége csak az orvos nem vette észre,hogy hörghurutos.....
2014. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elsőre szimpatikus volt aztán megváltozott a véleményem. Kíváncsi lennék mennyi olyan csecsemő van az Ő kezében aki NEM tápszeres. Az én lányom 6 hetes és 800 grammot gyarapodott a súlya a születési súlyához képest. Mindenáron tápszereztetni akar csak azért,mert nem eszik 3 óránként és átalussza az éjszakákat. Ha rá hallgattam volna már az elején, akkor valószínűleg folyton nyűglődnénk a hasfájás miatt (mert az elejétől kezdve is "pótoltatni" akarta mert a kórházban pótolták -egyébként ki is hányta az összes tápszert amit beletömtek ott. A kórházból való hazajövetel után kb. 3 napig fájt még a pocija szegényemnek a tápszertől-mondván hogy nincs elég tejem)ja és álmatlan éjszakáink lennének a 3 órás keltetés miatt. Kérdem Én, minek keltsem fel a lányomat, ha jóízűen alszik? Egyébként próbáltam és milyen meglepő, hogy utána 2 napig sírt este, nem evett este csak aludt a cicin,ha letettem bömbölt mint atom és akkor keltsd fel. Ja a szájpenészről szó sem esett mikor kijött még jó, hogy jött másnap a védőnő és mondta h mivel, hogyan, merre. Meg sem említette a hallásvizsgálatot egyébként első alkalommal és most 6 hétre rá meglepően kérdezi,hogy miért nem vittem el majd közlöm vele, talán mert nem esett szó róla és meghazudtolt....NA NEEE. Szóval a 2 hónaposnak járó oltásokat még beszedjük tőle aztán viszlát neki :) De a védőnő nagyon édes imádom :) bármi gond van hozzá lehet fordulni legalább és felfogja amit mond neki az ember.
2015. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!