Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak hozzá kiságyba...

Hogyan fogjak hozzá kiságyba fejvédő megvarrásához?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni azoktól, akik már megvarrták saját mgaguk kisgyermeküknek a kiságyba való fejvédőt. Arra lennék kíváncsi, hogy mekkora volt az anyagszükséglet, varrógép nélkül kézzel varrva el tudnám e készíteni és körülbelül mennyibe került? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szió!


Én varrógéppel megvarrtam a rácsvédőt...hááát, megőrültem, mert nekem legalábbis nehezen ment, és nem lett tuti.

Amit biztosan elszúrtam, hogy nem elég vastag vatelint tettem bele, így nem lett jó tartása.

A másik ami agyrém volt, az a kötöző rajta.:-(

Én végül szalagot varrtam rá, ami nagyon szép lett, de csúszik, így most hogy a babám már fél éves, addig simizi, míg kikötődik:-(, Szóvalsemmiképp ne válassz csúszós anyagot.


Külön nem vettem anyagot, mert volt olyan ágynemű huzatom, ami csajos, babás, virágos, és azt használtam fel, így legalább olcsón kijött.

Hát sokat nem segítettem szerintem, de a hibáimból hátha tanulsz...


Minden jót!

2011. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg, szerintem jól le van írva! Én is akarok majd a kistesónak varrni, mert az Egyeske eléggé elnyűtte a méregdrágán vett rácsvédőt. :-)

2011. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezeket is nézd meg! :-)

Az előző voltam!

2011. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, igazán kedves tőletek, hogy ennyi hasznos tanáccsal láttarok el.
2011. márc. 2. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megvettem a szivacsot, az anyagot és elvittem a varrónőnek, aki 1,000,-ft-ért megvarrta:-)
2011. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!