Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az a meconiumos magzatvíz?...

Mi az a meconiumos magzatvíz? Kislányomnak van a zárójelentésén.

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti,hogy belekakilt a kislányod a magzatvízbe és zöld,de nem tudom miért nem írják rá ,,magyarul,, is?!
2011. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

oxigénhiányos állapotban volt a babád ( a méhlepény nem tudta tovább táplálni) és ezért belekakilt a vízbe.

Lehet nem lesz következménye, szerintem sok gyereknél előfordul a méhen belüli oxigénhiány de az is lehet, hogy lesz valami problémája, ami erre vezethető vissza.

Mindenesetre figyelj oda a fejlődésére.

Nálunk csináltak azonnal neurológiai vizsgálatot (agy ultrahangot) de nem mutatott eltérést, nem sérült az agya és nincs is semmi baja.

2011. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Noverem is igy szuletett 28 eve.

Keson vettek eszre es majdnem bele is haltak anyukammal egyutt.

3 hopnapig voltak korhazban es vegig anitibiotikumot kaptak mindketten.

Nem lett semmi baja.most csinalja a masodik diplomajat 2 idegen nyelvet is beszel es emellett meg megcsinalt 3 tanfolyamot ami a szakmajahoz vag.

Figyelj oda a babara, de nem biztos, hogy gond lesz vele!!

Nem kell megremulni elore!!

2011. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó! Nem tudom ezt a kórházban miért nem tudták velem közölni. Semmiről nem tudtam. Szórakoztak ott velem 18órát vajúdtam mire megcsászároztak,így is majdnem 2héttel továbbhordtam.

Hála istennek nem lett baj,de azért bosszant!

2011. febr. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!