Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy asztma vizsgál...

Hogy zajlik egy asztma vizsgálat 2,5 éves kisgyermeknél?

Figyelt kérdés
Kisfiam többször sípolva vette a levegőt, a gyermekorvos elküldött pulmonológiára, Pécsre. Jövő héten megyünk és nem tudom mire számítsak.
2011. febr. 12. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg meghallgatják a tüdejét, aztán bele kell fújnia egy csőbe. Ezt lehet, hogy csak akkor csinálják, ha már megérti, hogy erősebben, fújd ki az összes levegőt stb. Én is járok gyermek pulmonológiára és ott egy kis torta van a monitoron és el kell fújni az összes gyertyát. Ezek után kielemzik az értékeket lemérik, hogy milyen magas mekkora a súlya stb. Nálam így szokott lenni.
2011. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk vérvétel és tüdőröntgen volt.Persze megvizsgálja ahogy szokták,hallgatózás stb.
2011. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 13. 09:54
 4/4 anonim válasza:
Mi is a jövőhéten megyünk!Ami biztos hogy éhgyomorral vérvétel,mellkasröntgen!A többit nemtudom én sem!Majd írd meg priviben mit mondtak!Az én kisfiam 2 éves!
2013. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!