Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A teszveszen, vagy a vaterán...

A teszveszen, vagy a vaterán szeretnék kötött bébiruhákat eladni. Fényképpel szeretném felrakni őket. Jár valamilyen költséggel a hirdetésem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs leirva ott a teszvesz, vatera oldalan?

Kerdezd meg a vaterasoktol, gondolom lehet nekik irni e-mailt.

2009. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a teszveszen van szabályzat, bizonyos értékhatárig 4 százalék a jutalékuk, de nem tudom, mekkora összegig.
2009. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A TeszVeszen lebonyolított, sikeres aukciók után - a személygépkocsi, haszongépjármű és motor kategóriákat; valamint az ingatlan főkategória alkategóriáit kivéve - csekély jutalékot kell fizetni. A személygépkocsi, haszongépjármű és motor kategóriában nincs jutalék, az aukció indításakor kell listázási díjat fizetni. A többi kategóiában az aukciók listázása díjmentes. Díjmentes továbbá a regisztráció, a felhasználói fiók fenntartása és a licitálás.

A feltüntetett árak bruttó árak, tartalmazzák a 20%-os ÁFÁ-t.

3000 Ft-ig A végső ár 4%-a

3001 Ft - 60 000 Ft 120 Ft + a 3000 Ft-on felüli rész

3%-a

60 001 Ft - 300 000 Ft 1800 Ft + a 60 000 Ft-on felüli rész 1,5%-a

300 000 Ft felett 5500 Ft + a 300 000 Ft-on felüli rész 0,5%-a


Ha az aukción minimálárat határozol meg, egyenlegeden feltüntetjük ennek 120 Ft-os díját. Ha az aukción elérik a minimálárat, akkor ez a 120 Ft-os díj lekerül az egyenlegedről, nem kell kifizetned. Ha viszont a minimálárat túl magasra tetted és a licitálás során egyetlen ajánlat sem érte azt el, a díjat ki kell fizetned. Természetesen, ha az aukción nem licitált senki, a díjat akkor is kiszámlázzuk, hiszen a nulla licit értelemszerűen azt jelenti, hogy egyetlen ajánlat sem érte el a minimálárat.

2009. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddíg nekem is minden ok. Csak ezt a licit dolgot nem értem teljesen. Ha felteszek pl. egy kiskabátot 1500Ft-ért. A licit nulláról indul, ha nem éri el az általam meghirdetett árat, és ha azon alul nem akarom eladni, akkor én fizetek a szolgáltatónak?
2009. febr. 11. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 1500-ért hirdeted meg,akkor 1500-ról indul,nem 0-ról.Olyan van,hogy 1 ft a kikiáltási ár,akkor azé a termék,aki a legtöbbet kínálja érte.Ilyenkor benne van a pakliban,hogy 1 ft-ért sikerül eladnod.De a gyerek ruhákat viszik,mint a cukrot,főleg ha jó állapotban is van.
2009. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!