Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sopron és környékén hol...

Sopron és környékén hol találhatnék ingyen elvihető újszülött holmikat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném,ha bárki is lenézne a kérdés miatt,nem szoktam ilyet kérni,de most nagy szükség lenne bármiféle segítségre.Egy eltitkolt terhesség miatt semmilyen gyerekholmi nem lett beszerezve.A kislány tegnap éjjel született,semmilyen ruhája nincs,semmi...A család rossz körülmények között él,nem tudnak mindent megvenni.Ha bárki bármiben tud segíteni,kérem írjon!
2011. febr. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eltitkolt terhességből, ilyen rossz anyagi körülmények közé született az a kislány, akit egyáltalán nem vártak, miért nem adják örökbe valakinek? Nyílt örökbefogadással azonnal odaadhatják egy babára vágyó házaspárnak, aki mindent megadna neki.
2011. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a Családsegítő? Ők szoktak ruhát gyűjteni rászorulóknak.
2011. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Védőnőt kellene megkérdezni, ő ismeri a környék anyukáit és így tud segíteni a ruhák beszerzésében.

Sok sikert!

2011. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. febr. 7. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Budapesti vagyok de nagyon szívesen küldök csomagba kisruhákat meg ami felesleges.Írj prívátot.
2011. febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!