Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata a szegedi klinika alapítványi szobájáról? Azt tudom, hogy napi 10. 0000 Ft.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, Én láttam, de nem próbáltam (a mellette levő 10 ágyasba kerültem). Egy kényelmesnek látszó ágy, tv, hűtő, fotel. És a szobához tartozó tusoló, wc. A családtagok egész nap veled lehetnek, korlátlan számban.

Ami szerintem hátránya, hogy ha császáros valaki, eleve később kerül oda, ha meg esetleg fény alá kerül a baba, akkor csak a háromóránkénti etetésre kapod meg. Illetve teljesen el vagy szigetelve a többi kismamától, viszont a családoddal lehetsz.

2009. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Én szeretném igénybe venni ha úgy jön ki a lépés. A szoba árát soknak tartom, de már egy ideje spórolunk rá, éppen a látogatási szabadság miatt. Köszi mégegyszer.

2009. febr. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!