Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik közületek jártasok a...

Akik közületek jártasok a teszveszen? Mi tévő legyek.

Figyelt kérdés

Mióta összeolvadtak a vaterával, nem tudok belépni. hiába küldték emilbe, hogy mennyit fizessek, nem tudom megnézni, milyen kód kell, mert nem tudok belépni.

Ezt még fel is dolgoztam, de ma és tegnap meg jött az emil, hogy milyen termékeket figyelek meg.... Nem is keveset... Tehát valaki azért csak megtalálta a megfelelő jelszót...

Én hiába kérek új jelszót, ad, de azzal sem enged belépni...

Szeretném töröltetni magam, de még levelet írni is csak úgy lehet nekik, ha bejelentkezek...


2011. febr. 3. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is küldött a teszvesz levelet, hogy megfigyelek vmit, közben meg nem is ott figyelem meg, hanem a Vaterán. Szóval, ha vaterás is vagy, akkor ott figyeled meg, nem a teszveszen. Tehát nem használja senki a felhasználónevedet. Ha a vaterán is meg a teszveszen is ugyanaz volt a felhasználóneved, akkor a teszveszen megváltoztatták úgy, hogy a végére rakták ezt: _t

Tehát: felhasználónév_t

Próbáld ki így. Erről vszont kapnod kellett egy levelet is a teszvesztől.

Remélem, sikerül belépni.

2011. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem figyelem meg azokat a vaterán sem. Ezért gondolom, hogy más az...

Tök más a felhasználó nevem is, uh nem értem... :(

Csak nem akarom, hogy valaki az én nevem alatt vásárolgasson, aztán ne fizessen.

2011. febr. 3. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak technikai dolog lehet a termékfigyelő, mert nekem is küldözget össze-vissza. Egyébként a teszveszes felhasználó nevelmmel nem tudok belépni én sem, a vaterásat használom. Ha gondolod írd meg privire a felhasználóneved és amúgy is írni akartam nekik, csináljanak valamit, hogy be tudjak lépni, megírom, vegyék fel veled a kapcsolatot
2011. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszi, kedves vagy! Na valahogy sikerült... Közben párszor letiltott, meg ilyenek, de végül valahogy összejött... Persze állítólag 2 felhasználó nevem is van...

És megnéztem a megfigyelteket, és nem volt ott semmi, szóval akkor nem tudom, miért küldözget olyat, hogy termékfigyelő...

2011. febr. 3. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de szerintem ez a hiba az ő rendszerükben van.Amióta összeolvadtak nagyon nem szeretem,nagyon lassú lett,sokszor lefagy,nem enged bejelentkezni stb.Nincs is már kedvem böngészni rajtuk:(
2011. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!