Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért adják drágán a jelmezeke...

Miért adják drágán a jelmezeket tesz-veszen?

Figyelt kérdés
Eszméletlen, hogy milyen árak vannak ott is! Most nézegetem őket. Van egy jelmez, aminek van egy szárnya is, de az el van szakadva több helyen is. Azt írja az eladó, hogy javítható, de én azt nem hiszem, mert olyasmi anyagú, mint a nejlonharisnya. Az is 2 ezer forint lenne.. Ti mit gondoltok erről?
2011. jan. 27. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy tavaly én is onnan vettem, és ugye egyetlen egyszer tudta csak felvenni a lányom, mert többet hová? Látták a suliban, a kisebbikre már nem tudom ráadni. Nálunk a kölcsönzőben 2.000 Ft, azt vissza kell vinni. Volt, hogy onnan hoztunk. De általában magunk készítünk a két lánynak jelmezt.
2011. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kivagyok miatta, csak azért vettem végül mégis egyet, mert valószínűleg a kicsinek is jó lesz (remélem).

De tényleg iszonyat el vannak szállva az árak, szinte mindenhol.

Azt utálom a legjobban, hogy az 1 Ft-os aukciókra úgy licitálgatnak már az első nap, mintha másnap befejeződne, közben még van 3 hét a végéig... Pl. a múltkor egy Decathlonos női hótaposót néztem, 11.000 Ft-on állt, miközben a Dectahlonban 8000 Ft volt a vadi új és volt minden méretben!!!!

Ennyire idióták az emberek...

2011. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Ezen én is csodálkozom mindig, hogy már az első napokon nyomják az árát fel mindennek. Én úgy vagyok vele, ha valami tetszik, megfigyelem, és, ha még mindig megfelel az ár, akkor licitálok csak, de csak a végén. No meg egyesek valóban nincsenek tisztában az árakkal.

Hezitálok, hogy a lányomnak vegyek-e vagy ne vegyek innen jelmezt. Nálunk nincs, aki még hordhatná majd. Meg több ezer forintot amúgy sem adnék érte ki..

2011. jan. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!