Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért törölték azt a kérdést,...

Miért törölték azt a kérdést, amiben egy várandós anyuka hozzánk fordult segítségért?

Figyelt kérdés
A párja meghalt, a lakásból kitették a párjának a rokonai, 12 hetes terhes.
2011. jan. 27. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

-reklám volt benne

-káromkodtak benne

-valaki viccből feljelentette az egyik válaszolót és a kérdést eltávolitották.

2011. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de pont a válaszokat olvastam, amikor eltűnt. A 2. oldal aljáig nem volt benne semmi olyan, ami miatt törölhették, a 3-ig nem jutottam el.
2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, de valaki jelenthette, hogy nem kérdés, hanem kérés. Másra nem tudok gondolni.
2011. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A 3. oldalon sem volt semmi olyan, amiért ki kellett volna moderálni az egész kérdést.


Egyébként rém dühös vagyok, mert semmi kérés nem volt benne, szimplán csak összedugtuk a buksinkat, hogy mit lehet ilyen helyzetben tenni JOGILAG, kihez lehet segítségért fordulni, stb.

2011. jan. 27. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátha most is olvassa az anyuka ezt a kérdést, és össze tudnánk a fejünket dugni MOST, hogy mit lehetne tenni jogilag.
2011. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom újra összeszedni a linkeket.

Gyámügy:

[link]


Ingyenes jogi segítség:

[link]

[link]


[link]

2011. jan. 27. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:

első v.


néha már azért is törlik mert személynév vagy lakcim van emlitve benne.

na mindegy..


anyaotthonba ill van olyan hogy -népügyvéd- szóval aki ingyen is vállal ügyet a jószolgálat hajtja .


sajnos nem olvastam csak az első hsz-t.

mindenképpen menjen minél feljebb minél több ember tudjon az ügyről én azt sem tartom kizártnak hogy ha ir egy levelet egy e-mail-t a tv2-nek - aktiv- vagy az rtl klub fókusznak ott ne foglalkoznának vele!


talán ez segit rajta! Úgy legyen!

2011. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is feltűnt, hogy semmi nem volt benne. Ezen gondolkodtam én is vajon mi lehetett. Mert az én válaszom a harmadik oldalon volt, talán az utolsó előtti, hogy a gyámügy veszi kézbe az ügyet és ő képviseli a baba érdekeit. Aztán valaki linkelt gyámügyes linket. Ez volt az utolsó, amit én olvastam.
2011. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg éppen válaszolni akartam rá... Nekem sem tűnt fel semmi olyan, ami kizáró ok lehetett volna, nem vetettem észre kérést vagy provokatív hozzászólást benne.

Talán olvassa ezt is az a kérdező.

2011. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy olvassa...
2011. jan. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!