Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 0-3 éves korig melyik időszak...

0-3 éves korig melyik időszak volt a legnehezebb a gyerkőcötökkel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Első 4 hónap, utána egy évesen.
2011. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0-1 éves kor.Addig éjszaka 3x kellett kellnem szoptatni vagy jöttek a fogai és nem tudod aludni!Hulla fáradt voltam.
2011. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első 3 hónap-hasfájós volt.

Aztán fárasztó volt az első teljes év, mert éjjel számtalaszor ébresztett - szoptattam.

Utána 18 hónapos kora óta kezdte a dackorszakot, most épp 2 éves, de elég napjaink szoktak lenni.

Talán most vagyok a legfeszültebb vele, nehéz sokszor, bár a 2. babát várjuk, lehet, hogy ezért is érzem fárasztónak az örökös hisztiket.

Remélem, hogy mostmár csak jobb lesz.

2011. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első 1 hónap nagyon nehéz volt nekem. Utána a 3. hónapig valamivel jobb, és kb. 1 éves koráig, amíg szoptattam, addig volt nehéz. Utána nekem nagyon nagy könnyebbség volt, hogy néha le tudtam passzolni a nagyiékhoz 1-2 éjszakára. 2,5 éves most, vannak nehéz, hisztis napok, de sokkal jobb mint korábban, mert már beszélget, elmondja többnyire, ha van valami baja.
2011. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Lehet, hogy az a baj, hogy én sohasem tudom senkire lepasszolni, senki segítség nincs.
2011. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Furi, de nekem a 3-4 hónapos időszak volt a legrosszabb. Akkoriban már nagyon érdekelte a nagyvilág, de még nem tudott sem forogni, sem mászni, semmit. Folyton ölbe akart lenni, folyton üvöltött.


Most már 5 éves és még mindig azt mondom, hogy a dac- és hisztikorszak semmi nem volt ahhoz az időszakhoz képest.

2011. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most 4 hónapos a lányunk. Sokszor érzem azt, hogy unatkozik, pedig felvonultatok mindenféle játékot, sokat énekelek, beszélek hozzá. Szoptatás után még sokat bolondozok vele az ölemben tartva. De időnként elveszti a türelmét, és semmi nem jó neki. Nehezebben is alszik el mostanában és gyakrabban kel éjjel is, mint eddig. Remélem, hogy lesz könnyebb.
2011. jan. 15. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindig mindenkitől azt hallottam amíg nem volt gyerekem,hogy milyen nehéz az első időszak.Nos én nem így gondolom...

Most 21 hónapos a fiam,és én úgy másfél éves korától érzem nehéznek.Vannak jobb időszakok,de vannak pokoli nehezek is.(amikor megy a hiszti,földhöz vágja magát stb.)

Szerintem élvezd ki azt a kort amikor úgymond még "nincs észnél" ahhoz,hogy manipuláljon,amikor még nem próbál ki minden csibészséget,amikor még nem dumál vissza...

Ennek ellenére gyönyörű ez a kor is,amikor puszit ad,vagy mondja,hogy anya szeretlek...:-)

2011. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónap maga volt a pokol...tápszeres-hasfájós-nem alvós baba.


Most már másfél éves, hiszti korszak...néha a falra mászok tőle, de még mindig jobban viselem, mert átalussza az éjszakát és az ölelései puszikái kárpótolnak a "rosszaságaiért".

2011. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a 0-2,5 éves kor...:) nem is tudom, èn nehezen veszem az akadályokat. Amióta kényszeritem magam a rugalmassàgra, sokkal jobb! Amugy az első 8 hónap nekem nehezebbnek tünt, valahogy nehéz volt lekötnöm. Már 2,5 éves. Jobban szeretem ezt a kommunikativ időszakot.
2011. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!