Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Calcimuscot hogyan kell...

Calcimuscot hogyan kell kinyitni, hoyg ki is jojjon?

Figyelt kérdés
a pöttynél nekem nem sikerült :(
2011. jan. 12. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy tiszta pelussal szoktam megfogni alul és a pötty fölött, így bátrabban feszítem, biztosan nem vágom meg magamat :). Arra figyelj, hogy a pöttytől kifele próbáld törni!
2011. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak simán fejrefordítod nem jön ki belőle, mert kinyitáskor légbuborék képződik a nyakánál. Ha letörni sikerül akkor nyertügyed van. Utána rázogasd, és ütögesd meg, és ki fog folyni. Többször is kell közben ütögetni.
2011. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

könnyű, annyit csinálj, letöröd a tetejét és véletlenül döntsd fel az ágyon és már ki is folyik az egész:)(de semmiképp ne olyan felületen, ahonnan fel tudod törölni) De ha azt akarod, hogy kifollyon, akkor ahogy az előttem szóló. Ütögetés, kínlódás.

Egyébként pöttynél egyszer sem sikerült nekem sem, pedig jó pár ampullát nyitottam már. Állítólag úgy kell, hogy a pötty legyen kifele és arra töröd.

2011. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Magad felé legyen a pötty (ott meg van gyengítve az ampulla) és kifelé, tehát ne magad felé törd, majd fejre fordítod és ütögeted az alját, így ki fog jönni. Ajánlom, hogy valami ruhával (pl. konyharuha) fogd meg, nehogy elvágd a kezed.

2011. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!