Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyeden levo anyukak, vegeztek...

Gyeden levo anyukak, vegeztek valami munkat (nem legalisan)? Letezik valamilyen internetes munka amit lehetne vegezni otthon?

Figyelt kérdés
Gondolok pl adatrogzites. Barmi kis kiegeszites...
2011. jan. 6. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,csak ha nem jelent be ott vág át ahol akar,nem?
2011. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy mlm hálózatban dolgozom. Teljesen legális, nagyon jól lehet vele keresni, megbízható, nagy világcég, kiváló termékekkel. Nekem bejött.

Ha érdekel, priviben szívesen mesélek, de itt nem írhatom ki, mert az reklám lenne.

2011. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is mlm-ben vagyunk, ez vált be.

De hallottam olyat is, hogy szakdolgozat írás (elég jól megfizetik), fordítás (nem szerettem), pelenkacsomagolás otthon, vagy saját kezűleg készített holmik vagy turis cuccok netes (teszvesz, vatera) eladása.

Kontaktokat ezekhez sajna már nem tudok, mert rég volt, kérdezz körbe az ismerősöknél, hogy tudnak-e. Ne csak anyukákat, hanem másokat is.

2011. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki először írta az mlm-et, megkaptam a priviket, de most értünk haza, nem voltunk itthon a hétvégén. Most muszáj a kölköket vacsiztatni, fürdetni, de holnap mindenkinek válaszolni fogok, köszi a megértést!
2011. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!