Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Maximilián névről mit...

A Maximilián névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 02:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Alapjaiban véve tetszik, nem rossz a hangzása, de csak, ha mint egy előttem válaszoló írta, nem magyar gyerek neve. Egy emlékem van a névvel kapcsolatban, a csecsemősök vihogtak egy tizenéves kislány elsőszülött fiának a nevén: Kolompár János Maximilien
2010. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A Müllerhez nagyon jól megy, mert mindkettő germán eredetű. Nekem ez a keresztné nem tetszik, de biztosan csak azért nem, mert egy olyan emberhez kötöm, aki nem szimpatikus.
2010. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szép, egyedi!
2010. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én IMÁDOM!!!

én is ezt a nevet szerettem volna a fiamnak, de a vezetéknevével igen béna volt... még a rövidített Maxim is nagyon tetszik, de azzal sem igazán passzolt szerintem. Így lettetem róla.

ÉN nagyon örülnék egy Müller Maximiliánnak- igazán gyönyörű név. Ha hosszúnak gondoljátok a Maxim is ugyanolyan szép, szerintem.

Gratulálok hozzá!!!

:-)

2011. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagyon bejön!Tetszik!
2011. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom a Müller mióta magyar név.

Amúgy konkrétan ez a név nem tetszik, meg az a szokás sem, hogy a gyerekünknek minél ritkább, különlegesebb neve legyen. Szerintem még valami 'hétköznapi' kellene hozzá. De a Ti gyereketek, gratulálok és az lesz a neve, amit ti akartok. Ha nem tetszik, majd megváltoztatja.

2011. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ! :) Felpontoztalak titeket véleménytől függetlenül.


Utolsó:

Nem tudom, ki mondta, hogy a Müller magyar név?

2011. jan. 9. 11:04
 18/22 anonim válasza:
Imàdom!!!!!!!!!!!!!! :-) A kisfiam neve ;)))
2012. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a neve a babádnak, Kérdező?
2012. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Végül a Müller Zsolt mellett döntöttünk nagyapa után elnevezve :)
2012. máj. 1. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!