Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » December 10 én lejárt a...

December 10 én lejárt a gyedem és a munkáltatóm nem adta be a gyesre az igénylést. Ha januárba adom be akkor mikor kapom meg a gyest?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is így vagyok. Nekem is dec. 6-án járt le, és én is elfeledkeztem róla, január első hetében tudom majd csak intézni. Februárban fogjuk megkapni visszamenőleg.
2010. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a gyes-t már nem a munkáltató intézi (csak a tgyás-t és a gyed-et), hanem mindenki magának. :(
2010. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyes-t neked kell intézni.

Ha van ügyfélkapus regisztrációd, akkor úgy is el tudod intézni a neten, minden iratot be kell szkennelni és csatolni, nekem 1 hét alatt jött meg a határozat, és fél órámba került összesen az ügyintézés.

Személyesen a Magyar Államkincstárnál tudod intézni, vigyél mindent magaddal, számíts pár órás várakozásra.

2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!