Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be mered tenni a mosógépbe a...

Be mered tenni a mosógépbe a babakocsi összes huzatát?

Figyelt kérdés
Bergon kocsi, néhol mintha vastag papír lenne bent?
2010. dec. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem Retrus van mostam már a huzatot semmi baja nincs 30 fokon és kíméletes centrifugázással
2010. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem bergonom van, tobb fajta babakocsink volt mar, mindegyiknek mostam a huzatat mosogepben.

Ezekben max szivacs volt bent az uloresznel.

Kimelo, vagy kezi mosoprogramon mostam gyenge centrifugaval. Egyiknek sem lett baja.

2010. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen már mostam, hordozó és babakocsi huzatát is, graco ultima TS-es van.

Sőt a besafe gyerekülés huzatát szintán raktam már be a mosógépbe.

2010. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem is volt már olyan kocsim az első két gyereknél, aminek minden egyes huzatdarabját gondolkodás nélkül betettem a gépbe. De ennek a Bergon kocsinak a huzatában mintha vastag papír vagy préselt lemez is lenne... alul, az ülőrésznél. Ezért estem gondolkodóba, hogy akár a kádban merjem-e kicsit kimosni, mert félek, hogy tönkreteszem, nem az enyém, kölcsönkaptam a kocsit...

2010. dec. 28. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A masodik valaszolo vagyok.

Keress ra neten a pontos tipusra, elvileg fell kell tuntetniuk, hogy moshato, vagy reszben moshato. (Az utobbival is talalkoztam mar, az nyilvan hasonlot jelentett, amitol te is felsz, hogy egyes reszek nem moshatok a merevites miatt.)

Ha felsz tole, akkor csinald azt, hogy a nagyreszet mosod gepben, amitol felsz azt pedig mososzeres szivaccsal dorcsolod at, majd sima vizessel.

Az egyik sportbabakocsinkkal szoktam ezt csinalni. Annak ugyan moshato a huzata, viszont az uloresznel csavaroznom is kell, hogy le tudjam szedni, raadasul nagyon hulye helyen van a csavar, alig lehet hozzaferni. Ha nincs sok idom, akkor csak a tobbi reszt mosom gepben, azt pedig szivaccsal takaritom. Nem tudom, hogy a tiednek milyen az anyaga, ennek olyasmi, mintha vizlepergetos lenne, igy nagyon konnyen tisztithato. (Igaz, hogy konnyen is koszolodik, mert szep citromsarga, dehat ez van.)

2010. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bergon baba kocsink volt,soha nem mertem gépben mosni.Mindig átsuroltam mosószeres vizzel,majd öblitőssel.A lábzsákját mostam gépben,a vállpátot és azt a részt amin fekszik a baba.A tetejét,oldalát a fent leirtak szerint.
2010. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2010. dec. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!