Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatok DM kupont és...

Hogyan kaphatok DM kupont és 25 %-o Joker kupont? Benne vagyunk a baba bónuszban, de nem küldik.

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Irj nekik emailt,fognak küldeni.Én is igy jártam.

25% joker kupont a dm-ben tudod letölteni!

Remélem megoldódik a problémád!!! Szép estét nektek!

2010. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor regisztráltál?Nekünk is vagy 1 hónapig tartott,mire küldték.
2010. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Február 23.-án született meg a kisfiam, még februárban regisztráltam is. Amikor bevittem a bababónuszos papírt a dm-be, akkor kaptam 1 kupont és azóta se. Tök fura, mert a nővérem rendszeresen kapja a kislányára.
2010. dec. 22. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de a kettőnek nincs köze egymáshoz!Ahogy az már fentebb írták,a DM -ben tudod letölteni azt a kupont,amellyel a 25%-os kuponfüzetet ki tudod váltani(abban van a 25%-os JOKER kupon is).Amikor vásárolsz,és oda adod a kártyádat,tesznek rá pontokat(200 ft=1 pont).A baba bónusz más.Abban is sok kedvezmény van,ami össze vonható más kedvezményekkel(pl.végösszeg kedvezményes kuponnal).Menj fel DM hon lapjára,ott sok mindent megtudsz!2 gyerekes anyuka
2010. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hívd fel az ügyfélszolgálatot!

Én augusztusban szültem, regisztráltam és vártam.

Novemberben felhívtam őket, újból adategyeztetés, a múlt héten küldték az első ”csomagot”. Kaptam egy kuponfüzetet (kedvezmény pelenkára, popsitörlőre, babás-mamás dolgokra + 1db. 50%-s C&A kupon babaruhára).

A 25%-s kupon az 50 pontos füzetben van, ezt a Dm-ben kell kiváltanod.

2010. dec. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Két különböző akcióról van itt szót.

Van a Baba bónusz, erre küldenek kuponfüzeteket, de ha jól tudom ebben csak meghatározott termékekre szóló kedvezmény van.

És van az Active Beauty program, ezt külön kell igényelni, itt a vásárlások után pontokat kapsz egy kártyára, amiket aztán beválthatsz a a DM-ben kuponfüzetekre, amiben benne van a 25%-os kupon, illetve a 15%-os végösszegi kedvezmény.

Remélem érthetően írtam le.

2010. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értek mindent, köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!