Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól lehet vissza menni...

Mikortól lehet vissza menni dolgozni? Már a Tgyás is vissza mondható?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akár szülés után is mehetsz, ha bírsz.
2010. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
És a babával mi lesz, viszed őt is??
2010. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj utólsó de egy szóval nem mondtam(írtam),hogy vissza akarok menni!Sőt azt sem írtam,hogy gyermekem van!Nem kell rögtön támadni.

Egy beszélgetés kapcsán merült fel,hogy mikortól lehet vissza menni Mo-n dolgozni illetve akár a Tgyás-t is vissza lehet mondani(csak hogy tud miről van szó).Nem tudtam pontosan és gondoltam itt biztos van valaki aki tudja és normálisan tud válaszolni.Egyébként van 2 gyermekem és 3-dikat is tervezünk!

2010. dec. 17. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Akkor meg nem tök min degy, ha téged nem érint. Egyébként a Google neked is a barátod.



Nekem is van 2 gyerekem és mi nem tervezünk harmadikat.

2010. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármikor vissza lehet menni, más kérdés, hogy szülés után azonnal még a kórházból sem engednek ki (csak saját felelősségre), meg hát a szülésből is épp úgy fel kell épülni, de ha van gyereked, ezt biztos te is tudod. De ha egészségügyi szempontból rendben van az anyuka, akkor minden további nélkül visszamehet, csak le kell mondania a TGYÁS-ról és a GYES-ről (illetve eleve meg sem igényli őket).
2010. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!