Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel párátlanítotok? Szigetel...

Mivel párátlanítotok? Szigetelt házunk van, műanyag ablakokkal, amiken szinte folyik le a víz.

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, szellőztetek eleget, de nem nagyon használ, a bejárati ajtó alatt tócsában áll a víz, penészes a plafon. Már tiszta ideg vagyok. Nincs pénzem 30-40.000.- ft-os gépekre.
2010. dec. 16. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem szigetelt a házunk, faablakok vannak, vályogház. Gyűlölöm. Folyik a víz mindenhonnan. Ha az egyik penészt letakarítom, jön a másik. Konyhában lassan havonta le kell szedni a felső szekrényt mert bepenészedik mögötte, és átveszi a tányér is. Eddig ilyen nálunk nem volt. Iszonyú sok volt az idén a víz a pára, nem is csoda, hogy a ház is ilyen. A talajvíz ugy fennt van...máshol meg a belvíz. meg mennyi eső esett. ez van sajnos:( én is csak szellőztettéssel tudom megoldani. Igazából az a drága gép lenne a jó, de hát annyi pénz meg nincs. Sokat nem segítettem bocs :(
2010. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is szigetelés + műanyag ablak van de nem tapasztaltam ilyet eddig (hála az égnek). Annyit tudok írni hogy párásító gépeket (pl. hidegpárásító) nem használok, annyi pára van ami főzéskor keletkezik, de a szagok miatt amúgy is kinyitom közben/utána az ablakot egy kicsit. Ha köhögős betegség van forralok vizet, bele kamilla és a kicsi ágya mellé teszem, tehát csak abban a helyiségen keletkezik pára. A radiátorra nem teszek vizes törölközőt, vizes ruhát száradni, egyszer próbáltam de akkor tényleg folyt az ablakon a víz. Fűtés olyan 19-20 fokon megy, fürdőben kis villanymelegítőt kapcsolok fürdéskor. Mosógép külön helységben van, ott mindig nyitok ablakot amikor megy a gép. Átszellőztetés napi 1x 15-20 perc, bukóra nyitott ablakokkal. Érdekes egyébként egyik ismerősömnél szintén rengeteg a penész, de annak a háznak szigetelés előtt is rossz volt a hőgazdálkodása, tele van hőhidakkal. Nem lehet hogy a tiétekkel is alapvetően ez a baj?
2010. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig itt a hőszigeteléssel vagy az ablakkal és a fűtéssel vannak problámák.Nálunk is ez volt,tiszta víz ablak penészes szekrény ruhák.Hőszigeteltünk és ablakokat cseréltünk.Csak a fürdőben terigetek ki.Mondhatom minden megváltozott szinte száraz a levegő.Amugy nekünk voltak pára elszívoink,semmit nem értek.
2010. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hőhidunk nincs, viszont én mindig a nappaliban teregetek, és bizony pakolok a radiátorokra is. Kipróbálom, hogy csak a fürdőben teregetek. Köszönöm!
2010. dec. 16. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy párátlanító gépünk, szerintem megéri a beruházást. Azóta nem vizes az ablak, mióta használjuk. Én mosás után beteszem a fregoli alá is, így néhány óra alatt száraz az összes ruha.
2010. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
off: milyen párátlanitótok van mennyiért vettétek? nagyon hangos?
2010. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
trotec, rögtön megkeresem melyik webáruházból van. nem hangos, kicsit zümmög, kb. mint egy kicsit régebbi számítógép.
2010. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ababa.hu
2010. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyen: [link]
2010. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
köszi!
2010. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!