Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Tesco-s járássegítő?

Milyen a Tesco-s járássegítő?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni ennyiért? Most 3990 ft, nem akarnék drágábbat venni, mert nem tudom szeretni fogja-e a lányom. Ennyit még meg is érne, de félek egy picit tőle, mert még semmink nem volt Tesco-s.

Aki vett ilyent a babájának milyen, jó minőségű??


2010. dec. 12. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó!!! Nevetni fogsz nekünk a méreg drága Fischer Price-os elrepedt egy hónap alatt (nem tudom hogy) és a szomszéd anyukától vettük át a tescósukat amit az ő 2 gyereke is használt már. Pont ez ami a mostani katalógusban van 3900ért ahogy írod.

Teljesen jó. Sőt még kevésbé idegesítő mint a másik mert csak csörög, pittyeg, hívó hangot ad és rövid dallamokat játszik nem egy egész daloskönyvet összevissza :)) ahogy a gyerek nyomkodja :)

2010. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

MA voltam éppen a Tesco-ban már ki néztem az újságban is, de mikor oda értem halomra állt ott nem volt kibontva mutatóban sem, így meggondoltam magam. Aztán körülnéztem az összes Chicco, meg Playscool meg Fischer Price meg a többi 10-13 ezer forintok. Így lehet apát holnap vissza küldöm érte.

2010. dec. 12. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszerű van. Egyébként a teszveszen, használtan vettem 2000-ért. Szerintem nem érdemes drágát venni, nem kell sokáig.
2010. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó. Arra amire kell. Először a fiam csak nyomkodta, de olyan élvezettel ült előtte és pörgette, forgatta, meg mikor már az ujjával is megtanult nyomkodni... a telefonját meg teszi mindig a füléhez, pedig nem nagyon néz ki telefonnak... :o)

Azóta már rendeltetésszerűen is használja: megy vele. Elég stabil, persze ha oldalról közelíti és hátradönti, persze, hogy orrabukik vele :o))

Szerintem vegyétek meg, ennyiért tényleg nem drága.

2010. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!

Most már biztos megkapja. Nem mertem ma megvenni, mert kicsit féltem a műanyag minőségétől, de holnap apa megveszi :)

2010. dec. 12. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg vegye meg, mert mi az egyéves szülinapjára vettük meg neki és nagyon jól megy vele. :-)
2010. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elvből nem veszek semmit a tescóban.
2010. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!