Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen előnyei (és hátrányai)...

Milyen előnyei (és hátrányai) vannak, ha az egyik szülő 18-20-25 évvel idősebb, mint a másik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

off:


tapasztalatom nincsen, de ha apukam szeretoje megszult es majd tud beszelni a "tesom" majd megirom :S

2010. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elony az, hogy az idosebb felnek nagyobb lehet a tapasztalata.
2010. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt az esetet nézzünk, hogy férfi az idősebb akkor:

Előny: főleg, ha van gyermeke előző kapcsolatból, az az, hogy türelmesebb(lehet) a gyerekkel. Nagyobb a tapasztalata "ezen a téren"


Hátrány: nagy a valószínűsége, hogy az unokáit már nem fogja látni. Sőt, lehet hogy a gyerek érettségijét sem élni meg.


Én 26 éves vagyok, férjem 50. Neki van 3, már felnőtt gyermeke. Közös gyermekünk sajnos nem lehet... De ha lenne is, akkor kb. 73 éves lesz, amikor nagypapává válna.

Azért lássuk be, a mai világban, pláne az ő korosztálya... egész életében fizikai munkát végzett, ami eléggé lestrapálta.... :(

2010. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem a kor számít inkább az érettség

én 25 voltam mikor szültem, férjem akkor 41. nagyon harmonikus a kapcsolatunk. sokkal inkább élvezi az apaságot és az azzal járó dolgokat. neki ez az első házassága, úgyhogy más gyerek nincs és rá zúdítja a felhalmozódott apai szeretetét

összességében szerintem jobb ha a pasi kicsit idősebb. nőknél ez nem igaz

2010. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!