Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyesen lévő anyukák! Munkaügyi...

Gyesen lévő anyukák! Munkaügyi központ támogat valamilyen tanfolyamot, amíg gyesen van az anya?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat,hogy igen. Ha valaki többet tud, írjon. Kioktatás nem kell, el fogok menni én is megkérdezni, amint tudok, csak érdekel, kinek milyen tapasztalata van.
2010. dec. 1. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges az alábbiak szerint:


"3. gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban, illetőleg terhességi gyermekágyi segélyben, gyermekgondozási díjban vagy ápolási díjban részesül,


A 3. pontban meghatározott személyek képzése akkor támogatható, ha a képzés időtartama hetente nem haladja meg a 20 órát, és a gyermekgondozási segélyben részesülő személy képzése a gyermek egy éves – gyermekgondozási díj folyósítása esetén másfél éves – korának betöltését követően kezdődik meg, valamint a gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban részesülő személy keresőtevékenységet nem folytat. "

2010. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg meg kell kérdezni, nálunk dunaújvárosban pl. van számítógép kezelői tanfolyam és angol tanfolyam teljesen ingyen gyesen-gyeden lévőknek.

egy próbát megér.

2010. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok.
2010. dec. 2. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én érdeklődtem e téren,nekem azt mondták a munkanélküliben,hogy gyes alatt igen gyed alatt nem lehet ingyen tanulni.Ez fejér megyében volt,lehet megyénként változó.
2010. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!