Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugráló Zebrát láttatok valahol...

Ugráló Zebrát láttatok valahol akciósan?

Figyelt kérdés

20 ezer ft alatt.Fehérváron eddig a legolcsóbb 22ért volt amit én láttam.Vagy szerintetek akcióznak még ilyen nagyobb dolgokat?Mert én úgy vettem észre,hogy inkább felemelték az árát.Neten igaz hogy van 17ért de félek az ilyen előre utalásos dologtól!

Köszi a válaszokat előre is!


2010. dec. 1. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld meg a Vaterát. Én már évek óta használom, eladok és vásárolok is, eddig még nem volt negatív tapasztalatom.

Ezek pedig mind zebrák:

[link]

2010. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zebrát nem viszont ilyet láttam:

[link]

15. oldal ugráló kisteknős

2010. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az auchanban láttam két-három hete 16.000-ért.

2 napja a müllerben is ennyiért láttam, ezeket nézd meg!

2010. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2010. dec. 3. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettek az Auchanban 14.500 Ft-ért. Eddig ez a legjobb ár amit találtam. Bár az Auchan pár nappal karácsony előtt nagyon le szokta vinni az árakat, de addig nem mertem várni. Tavaly a FP Macis forgót, ami lapból 16.000-tól indult 5.000 Ft-ért vettük náluk.
2010. dec. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!