Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » T-vel végződő családnévhez...

T-vel végződő családnévhez (kedvenc) vagy illő fiú és lánynevek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Emese
2010. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármely magánhangzóval kezdődő jó lehet. Pl: Alíz, Annabella, Ivett, Olívia, András, Arnold stb.
2010. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ami neked tetszik. Komolyan, én érzem hülyeségnek az eféle kérdéseket? Most ha ideírod a vezetéknevet, mi van?

De így nem is lehet normális választ adni, mert mondjuk a t végződés, abból a szempontből érdekes, hogy ne t-vel kezdődjön a keresztnév.

Fontosabb a hosszúság, hangrend, eredet (mondjuk Tóth vagy Swieghardt)a vége lényegtelen.

2010. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: azért tettem zárójelbe a kedvencet is, ha esetleg így nem megy a válasz. akkor egyszerűen a te kedvenc neveidet elmondod. Nem nagy dolog, miért háborogsz ezen?:-))

2010. nov. 24. 06:51
 5/6 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem úgy írtad ki a kérdést: Mi a kedvenc keresztneved? Ennek sincs több értelme, de mégis.

Mi értelme volt kiírni ezt a kérdést? Javítani a százalékod és más nem jutott eszedbe? Komolyan kérdezem? El nem tudom képzelni, mi motivál valakit ehhez hasonló kérdés kiírására. És azért kérdeztelek, mert tele van az oldal ilyenekkel és gondoltam megkérdezek egyet. Nem háborgok, csak kiváncsiság.

2010. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az motivál drágám, hogy kíváncsi voltam, hogy t-vel végződő családi névhez mások mit tudnak elképzelni, esetleg mi a kedvenc nevük, tudtommal ez egy ilyen oldal. Így két kérdés egy csapásra, csak nem számítottam ilyen magasan képzett embertársakkal akik nem bírkóznak meg egy ekkora feladattal. Olyan válaszokat vártam mint pl. az előtted hozzászólok. Az értelmes válasz volt, és jéééé értették a kérdést. Nem értem a háborodásod okát, azt pedig, hogy te nem érted a kérdést a legkevésbbé sem érdekel, mint az sem, hogy ennyit agyalsz ezen. Annyi más téma van, minek válaszolsz, ha nem érted?
2010. nov. 24. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!