Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Habtapit ti mivel ragasztanáto...

Habtapit ti mivel ragasztanátok össze?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ami nem jön utána szét, mivel sokdarabos és picidarabos a minta benne. Nem érdekel a későbbi puzzle kirakás, csak az, hogy most le tudja tenni a földre.
2010. nov. 22. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem vízbázisú ragasztót + ecsetet, fogtam egy lepedőt, azt széttéptem habtapi méretű négyzetekre, és azt ragasztottam a hátuljára. Így egyesével szét lehet szedni a habtapikat, viszont a kis darabok be vannak ragasztva.
2010. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja nem arra gondoltam, hogy az egészet egy komplett szőnyegnek ragasztanám, bocsi:)

Csak külön, külön, és arra gondoltam, hogy később nem akarnám újra puzzle módra a mintákat kirakni, csak magát a tapit.

Tehát az érdekelne, hogy belül a habtapit mivel ragasztanátok össze? Vagy a vízbázisú ragasztó arra is jó?

2010. nov. 22. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én összevarrtam egy vastag folallal.Kicsit macerás,de bevállt.
2010. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én azzal a vastag barna ragasztószalaggal ragasztottam össze a hátulját.
2010. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

huh, fonal kilőve, azért köszi, állatfigurás, és van, hogy egy állat vagy 10 részből áll, és 4 csomat vettünk.:)

A barna ragasztót viszont nem tudja feltépni róla?

2010. nov. 22. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az alját ragasztottam össze, a vastag átlátszós ragasztót használtam. Ugyanaz a kiszerelés, mint az előbb említett barna ragasztó. Nem tudta szétszedni, pedig próbálkozott.
2010. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg? Köszönöm nektek, megpróbálom!
2010. nov. 22. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

miért nem adod el???fúú én gyűlöltem ezt a sokdarabosat, így eladtam vaterán és vettem sima képeset..van hercegnős, micimacis, verdás


igaz kicsit drágább, de azóta nem hullanak ki szana szét a figurák:))

2010. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem akarom eladni, mert nagyon szép színpompás
2010. nov. 22. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is a sokdarabos van, meghozza jo sok.

En szinten a vastag ragasztocsikkal ragasztottam ossze, felet barnaval, felet az atlatszoval. Mindketto teljesen stabil, jol tart.

Mondjuk en ezen felul az egeszet osszeragasztottam ugyanazzal a ragasztoszalaggal egy nagy szonyegge.

2010. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!