Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éve szültem és azóta nem...

2 éve szültem és azóta nem kívánom a szexet. A párom azt hiszi, hogy vele van a gond. Fog ez változni, vagy szednem kellene valami vágyfokozót?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2 év után mitől változna ?
2010. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Hmm,én is így jártam egy ideig,szóval még változhat.

Kisfiam születése utána 14hetes volt amikor újra először csináltuk...azt ugye nem kell leírni milyen jó volt :D De tényle sak akkor tudodtt annyira kikapcsolni az agyam,hogy akkor most már ezt is lehet.

És aztán havi 1x csináltuk,azt is azért mert már nagyon ki volt apárom.

Szétmentünk azóta....lehet ez is közrejátszott benne...és most az új páromtól nem tudok betelni. Egy éjszaka 3menet simán! :D

2010. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve szültem,azóta nem kívánjuk a szexet.

Ha néha mégis,akkor mindketten máskor mint a másik.

Így aztán szinte sosincs.

Szülés óta kb 4x szexeltünk.


A mi szexuális életünket az öli meg,hogy teljesen eltérő életritmusban élünk,mindketten máskor vagyunk fáradtak.valamit az,hogy utáljuk a "menetrend szerű" dolgokat. A gyerek mellett pedig spontán aligha van lehetőségünk bármire.


Sokszor írtam már ki erről kérdést,de semmi "használhatót" nem tudott írni senki. Hiszen általában arra adtak ötletet,hogy mivel lehetne feldobni a nemi életünket. De természetesen erre nekem is lennének ötleteim,erre nem lett volna szükség,hogy megmondják.


A másik,hogy sokan írták azt is,hogy próbáljunk meg gyakran kettesben lenni,ha van segítségünk. Hát segítség az van,anyukám tud vigyázni a lányomra,de ettől még a szex nem fog megváltozni,hiszen így sem spontán,és a vágyaink már nem a régiek,tehát ez sem megoldás.


Nem tudom hová fajulhat ez még.

A pláne,hogy mindketten nagyon szeretnénk tesót a kislányunknak,de szex nélkül nem tudom,hogy hozzuk össze.

Mi mondjuk emiatt nem fogunk szétmenni,nekem "szerencsém van" mert a párom is ugyanúgy van ezzel a témával mint én.

Csak az a baj,hogy ez egyenes út a teljes elhidegüléshez,aminek már érzem a jeleit....

2010. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csajok ez tök gáz!

Nem akarlak megbántani Benenteket, de erre nagyon vigyázzatok!

Hát persze hogy azt hiszi a párod, hogy miatta nem már 2 éve. Ez rengeteg idő, nem lehet a terhességre fogni. Szerintem sürgősen menjteke szexológushoz vagy párterepautához, mert így szétesik a kapcsolat. Az intimitás nagyon fontos a kapcsolatban, nem véleltlen, hogy nem kívánod. Lehet, hogy tudat alatt csalódtál benne vagy nem tartod megfelelő apának. Szóval pszichológusra fel!

2010. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!