Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom 5 hetes, lehet neki...

Kislányom 5 hetes, lehet neki már fülbevalót belövetni?

Figyelt kérdés
Hol szokták ezt csinálni?Kórház?Ékszerész?Győri Kismamik,Ti hova vittétek?
2010. nov. 4. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hetesen kapta meg a fülbevalóját. A védőnénink szúrta át és tette be neki tanácsadáson. 3000 Ft-ot kért el érte.
2010. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok Győri, de én ott a kórházba átszúrattam a fülét 2 napos volt még csak. Ékszerésznél is lehet oda járnak sokan.
2010. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a körházban csináltattuk meg. Nekünk azt mondta a szülésznő, hogy vagy 2 hetes kora előtt, vagy 4 hónapos kora után érdemes. (nem tudom miért) ő a kettő között nem is csinálja.

De járj utánna!

2010. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!:)
2010. nov. 4. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok!2 és 6 hónapos kora között érdemes!Én 8 hetesen csináltam a lányomnak!
2010. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Ne lövesd, hanem szúrasd. A lövésnél roncsolódnak a szövetek, míg szúrásnál nem.

egy piercernek tanuló lány

2010. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan azt akartam írni, amit az utolsó, hogy olyan helyen ne csináltasd, ahol lövik, csakis tűvel.
2010. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!