Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Paula, Paulina...

Mit gondoltok a Paula, Paulina, Fábiola, Hemá, Renáta, Abigél, Roszaúra és Adéla nevekről?

Figyelt kérdés
tegnap 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
🧔🏾🧒🏾🙍🏾🙎🏾
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Renáta a legnormálisabb.
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha te most nézed a Paula és Paulina című sorozatot, ahhoz hogy jön a Renáta?

Renáta nem volt benne.

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Paula, -cool

Paulina, -nagyon cool

Fábiola, -nekem ez kicsit "sok", de amúgy rendben van,meg tetszik,hogy lágy hangzású

Hemá, -hermafrodita rosszul kimondva,gagyogva

Renáta,-nekem a számomra kemény a hanzása,de okés név

Abigél,-nagyon cool

Roszaúra -kicsit rosszul hangzik nekem,+ha szétbontom:rossz aura

Adéla-nagyon cool,ha becézném,akkor Ada

tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol nyelvterületen élőknek oké, de ez Magyarország. Gyerekként pl imádtam a Csacska Angyalt, de azért mégsem adnám a Florencia nevet a gyerekemnek. 🤷🏼‍♀️
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy neked kéne valami hobbi ezek helyett a kérdések helyett.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En a szappanoperakbol, filmekbol szarmazo neveket nem adnam igy kiesik a paula es paulina.

Fabiola, Hema, Roszaura is valami hulye torok sorozatbol johet, nekem nem egy nev jut eszembe ezekrol, valaki bemutatkozna mint Hema visszakerdeznek hogy tessek? ( Biztos rosszul ertettem)

Szoval ezek is kuka.

Adela is "a" nelkul .. Adel.. esetleg ugy. Egyebkent ha ezek kozul valasztani kellene Adel, Abigel, Renata. De en egyiket se adnam

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint Renáta, kikérem magamnak a nevemet ilyen nevek közt felsorolva. (Abigél dettó)
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!