Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Továbbra sem lehet? Szólna az...

Továbbra sem lehet? Szólna az orvos minden alkalommal ha baj van? Vagy van valamilyen "ellenszer"?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok, és a 12. Hetes ultrahangon azt mondta az orvos, kerüljük az együttlétet a férjemmel mert ott ahol a méhlepény fel van tapadva,vékony a méhfal. Most voltunk 18.Hetesen és most azt mondta minden rendben ( bár nem tért ki a méhfalra, vagy hogy szabad e már az együttlét )A párom a kezdetek óta nem nyúlt hozzám, előtte pedig nagyon kielégítő volt a szexuális életünk. Eléggé ki vagyok készülve, és mivel nem tudom "segíthetek"e magamon,kell valami ami elfojtja bennem. Valami olyan kell amivel nem ártok a kicsinek sem.
tegnap 15:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A kérdésem az volt: mivel lehet elfojtani ezt a vágyat, nem pedig az hogy szexelhetek-e.

Köszönöm,hogy végig olvastad a kérdést ('-')

tegnap 23:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Fő kérdésed;

Továbbra sem lehet?

ma 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elfojtani nem lehet, ha másként nem megy, éjszaka álmodban lesz orgazmusod
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Olvastam én is, hogy előfordulhat, azért gondoltam valami csillapításra.

Hívtam az orvost, azt mondta hogy a következő vizsgálat után megbeszéljük. Szóval október végén kiderül.

ma 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!