Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennénk egy öreg paraszt...

Vennénk egy öreg paraszt házat de jelenleg nincs bevezetve az áram kb 6-8 hónap múlva telne rá... 3 fős család vagyunk gyámhivatal elveheti a gyereket ezért? Ha minden más rendben csak idő mire áramot megtudjuk oldani

Figyelt kérdés
aug. 12. 11:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Elvenni talán nem, de nagyon rátok fognak szállni, és folyamatosan ellenőrizni. Azért az áram elég fontos dolog. Addig, hogy fogjátok megoldani a tiszta ruhát, étkezést, fürdést?
aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Hogy gondoljátok ezt a gyereknevelést, ha még egy áranmal ellátott otthont se tudtok szerencsétlennek biztosítani? Miért kell a putriba gyerek?
aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Most költöztünk albérlet ből saját othonba! Most jött annyi össze hogy sajátot vegyünk egy kis békés megyei faluba a ház 5 éve lakatlan ezért az órát elvitték az kb 6-8 hónap kell mire össze tudunk spórolni annyit hogy vissza hozzák az órát ami kb 500-e Ft eddig a fojoson volt de szabványosított kell a külső ház falra
aug. 12. 12:04
 4/29 A kérdező kommentje:
A belső kábeleket már párom kitudja cserélni de óráig regisztrált szakember kell
aug. 12. 12:04
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hat aram nelkuli hazba ne koltozzetek be, csak ugy, ha alberletbol tudjatok ujitani es a keszbe mennek.
aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyébként attól ugyan úgy tudunk főzni, palackos tűzhelyen, és fürdeni is víz az van tűzhelyen meg lehet melegíteni estére meg inverterrel lehet pár óráig világítani
aug. 12. 12:05
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Például addig ne koltozzetek be, amíg nincsen kész az áram. Nekünk 1 napra kapcsolták ki, mert a férjem elfelejtette befizetni az áram számlát, de én már akkor is ki voltam borulva. Én nem költöznék áram nélküli házba.
aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az a baj egyszerűen nem megy az albi és az újítás is elviszi az albi amit a házra tudnánk kolteni
aug. 12. 12:09
 9/29 anonim ***** válasza:
99%

Én éltem gyerekként áram nélkül...

Ne csesszetek ki a gyerekkel...

aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Én alapból csak olyan házat vennék, amiben van víz, áram, fűtési lehetőség.

Olyan, hogy majd lesz, meg majd megoldjuk számomra nem játszik.

Lehetett volna több eszetek is.

aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!