Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik a napotok általában...

Hogy telik a napotok általában ebben a melegben gyerekkel?

Figyelt kérdés
7 éves, tesó nincs. 2 hete van itthon, de már most unatkozik. Már voltunk egy délután egy barátjánál meg egy délután a barátja nálunk. 4 napot volt a mamájánál, voltunk 2x strandon, többször játszótéren, medence van.

júl. 16. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs unatkozás, az egész nyara be van osztva. Tábor, nagyszülők, tök mindegy milyen az idő, mert mi dolgozunk. Amikor mi szabin vagyunk, akkor nyaralni megyünk. A hétvége épphogy elég arra, hogy elintézzük, amit nagyon muszáj. Ha nagyszülős hét jön, akkor pl. az egész vasárnap elmegy azzal, hogy elvisszük a nagyszülőkhöz.
júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap a ventillátor előtt döglik mindenki. Ők 4-5től medencéznek a mamájukkal. Jövőhéten elmegyüno egy 3 napos "nyaralásra", aztán döglünk tovább. A nagyobbnak lesz egy 5 napos tábor aug.ban, talán egyszer elmegyünk strandra, ennyi. Még mikor emberi idő volt sem akartak sehová jönni, pedig jópár helyet kitaláltunk, most meg már én sem mennék, mégha fizetnének sem.
júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

9 és 7 éves lányaim vannak és remekül telik a nyarunk.


Első héten bejárós táborban voltak, majd itthon lógtunk 1,5 hetet. Hosszú hétvégén elutaztunk.

Most 2 hétig itthon vagyunk, semmi komoly program (barátnők jönnek 1-1 napra és ők is mennek), majd nyaralni mennek a nagyszülőkkel és aug. közepén együtt is megyünk.

Kertes házban lakunk, medence van, így órákig elvannak a vízben.

Mivel tanév közben elég lekötöttek, így élvezik, hogy van idejük játszani, pihenni.

júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Reggel mesézés van, aztán kimegyünk biciklizni vagy valamit csinálni, ameddig árnyékában van az udvarunk, meg az utca. Medencézés, aztán idebent elmolyolnak, ameddig főzök. Dél körül eszünk, aztán a kisebb alszik, mi meg a naggyal tvzünk, játszunk, akármi, csak csendes legyen. Délután medencézünk megint, este meg az utcában bandázunk a többi gyerekkel. Ilyen egy otthonülős napunk kb.

A nagy 5,5 éves, megy majd tánctáborba, a kicsi 3 éves, ő meg mamázik, ameddig dolgozom. Van a közelben egy strand, voltunk idén 4-szer, meg nemsokára megyünk egy hétre nyaralni, meg majd egy napos kirándulásokra, pl family park, meseösvény, falunap amin lesz gyerekkoncert, Balaton meg ami belefér. Nem nagyon unatkoznak, feltalálják magukat, tv sincs megtiltva, ha olyan meleg van, hogy nincs kedvük tőle semmihez. Van amúgy klímánk, de nem bírjuk igazán, így csak néha használjuk.

júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Délelőtt tanul (elsős volt, kitűnő, de nagyon sok a házi feladat), ebéd után pihi,utána játék bent. Este megyünk levegőre 19 óra után.
júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Házi feladat van nyárra elsősnek? Jézusom..
júl. 17. 04:35
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

5 vagyok.


Mégpedig rengeteg...írás. 2 hónap biztos lesz,mire kész lesz.


Aprajával írjuk.....


Pedig kitűnő volt. Szörnyű ez. A bukott gyerek szokott egész nyáron tanulni....

júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez durva, hogy nyári szünet is a tanulásról szól, főleg egy elsősnek
júl. 17. 08:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is van elsősnek kevés házi, de el sincs kezdve, nagyjából 5x max fél óra lehet, nem egy nagy dolog de szerintem így is több, mint kellene (a semmi lenne a megfelelő...) sőt, szerintem ráér ezzel nyomasztani magát augusztus végén is, hadd élvezze a nyarat és az se érdekel, ha összecsapja.


Egyébként változó, voltak már nagyszülőknél, akkor voltak strandon is, most épp én vagyok velük szabin de volt már nekik is bejárós tábor, mert dolgozunk.


Ezen a héten nem feszülünk meg, bent játszunk, medencézni csak 5 után megyünk.

júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5ös 7es vagyok.


Nekünk a Csiripelben volt 18 oldal, azt ki kell tölteni, plusz 4 fénymásolt oldal tollbamondás-másolás. Rengeteg. Szerintem tele lesz a füzet,mire befejezzük 😞 .

júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!