Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az anya nem hiszi el, hogy...

Ha az anya nem hiszi el, hogy tényleg csak annyi az exének a jövedelme, amennyi, akkor mit vizsgál a bíróság?

Figyelt kérdés

Nem tervezett baba futó /szex/kapcsolatba. Az apa felajanlott havi 45.000Ft-ot, de az anyuka ezt kevesli, mondván, nem létezik, hogy csak ennyi fizetést kap, ennyiért meg sem tartotta volna a gyereket. Bepróbalkozott azzal is, hogy mindent elmond az apa élettársának, de ez sem jött be /nyitott kapcsolat/. Most azzal érvvel, hogy az nem letezik, hogy egy 5 fős családnak csak annyi pénze van, mint amit az apa mondott, így bíróságra viszi az ügyet.

Ilyen esetben mit vizsgál a bíróság? Az élettárs jövedelméből ugye nem tilthatnak?


júl. 14. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
360:2=120 ezer a fizetésének az 50%-a. Ha van összesen 3 gyereke, akkor 120:3=40 ezer. Örülj, ha önként ad 45 ezret.
júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, megsütött a nap.. 180at oszd 3 felé, akkor 60ezer, ha otthon 3 gyereke van+akire a tartást kell fizetni, akkor 4felé.
júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah hát nem a gyerektartás miatt kellett volna szülni… Nem is értem az ilyen mit gondol, hogy majd annyit kap, hogy abból ő is meg a gyerek is habzsidőzsizik? Azért a bíróságon se hülyék, akármennyit is keres az apa, én még olyat nem láttam, hogy olyan magas gyerektartást ítéltek volna meg ami akár csak a gyerek havi kiadásaira elég. Sőt, felénk az ilyen nőket rendesen ki is osztják a bíróságon, hogy el lehet menni dolgozni. Mondjuk mindenesetre a pasi is szép egy piskóta lehet, otthon van 3 gyerek, a szeretőjének is csinál egyet, mellette meg alig él meg a fizetéséből. Mondjuk a nőnek se tudom mit adhatott elő, hogy ő meg azt gondolta mekkora biznisz lesz szülni egy gyereket neki
júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!