Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos anyatejes babának...

2 hónapos anyatejes babának mitől zöld a kakija?

Figyelt kérdés
Gyerekorvos nem mondott rá semmit.
jún. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyatejes a baba akkor ha jól emlékszem rendben van a zöld kaki is. De javítson ki valaki ha nem így van.
jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Feltehetően van az emésztőrendszerében valami rothasztó baktérium, ami a sárgás epefestéket zöld biliverdinné alakítja.
jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hívtam ezzel anno gyerekorvost, annyit mondott, majd elmúlik. :D és így is lett. Kellett pár hét, de elmúlt, azóta se jött ez elő, már 8 hónapos. Rendben van az emésztése teljesen.
jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zölde epefesték. Túl gyorsan haladt àt a belèn. Ha a gyereket nem zavarja, nem kell vele semmit sem kezdeni. Ha fáj tőle a hasa, akkor meg lehet próbálni a blokkszoptatást, amikor kb 3 óràns idősàvon belül mindig ugyanarra a mellre teszed vissza. Így kevesebb laktózhoz jut.
jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl sokat evett. Túl gyorsan ment át rajta a tej.

Magyarul túlevés miatt.

Van, amelyik baba kibukja, van aki szerint egy csepp sem veszhet kárba. Ilyenkor jön a zöld kaki.

jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk akkor bolt zöld a kakija, mikor vasat szedtem
jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!