Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szegeden hová lehet beülni...

Szegeden hová lehet beülni babával pl. egy kávéra? Hol van nem dohányzó és babakocsival megközelíthető cukrászda, kávézó, stb.

Figyelt kérdés
Szegedi anyukák, hova szoktatok beülni más anyukákkal babával együtt?
2010. okt. 27. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A babakocsit(nagyobbat)kicsit nehéz felvinni az Acapellába.Vagy a Stefánia cukrászda,de én már voltam babakocsival a dugonics téri cukrászdában is.A Kárász utcán a korzó cáfé földszinti része,napközben nem dohányzó.De még a nagyáruház büféjébe is belehet ülni.Hirtelen ennyi jutott eszembe.Burger king,meki.A babakocsit félre teszed valahová.
2010. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eszenbe jutott még,napfény tescó kávézó vagy a pláza.
2010. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Acapellába lent is vannak asztalok? A Bécsi kávézó volt jó régen, de sajna ilyen már nincs a városban. A Stefánia cuki olyan kicsi nem? Bár rég jártam arra. A Plázában már voltunk a Kerek-perecben. A Woodooban meg eléggé füst van, pedig a szélére ültünk.
2010. okt. 27. 22:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként Moncsi Te vagy az?
2010. okt. 27. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem Moncsi vagyok.:)Miből gondoltad?Nincs az Acapellában lent asztalok és székek.
2010. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!