Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan kórház vagy olyan orvos ahol gyermek légúti panaszokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
kérlek szépen titeket segítsen aki tud mert nagyon nagy szükség lenne egy jó dokira.az sem baj ha fizetős.és nem tüdő orvos kell mert ott már jártunk.kifejezetten légúti panaszokkal foglalkozó doki kéne.
2010. okt. 27. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
ja ha nem Budapesten van akkor is jó.mindegy csak legyen valami használható.
2010. okt. 27. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Fül -orr gégészre gondolsz? Mi Dr. Takács Árpádhoz jártunk. Ő Törökbálinton rendel a tüdőszanatóriumnál. Nem tudom, ha nem ott laksz, hogyan lehet hozzá bekerülni. De jó doki. Próbáld felhívni a rendelést.
2010. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De pontosan milyen orvosra gondolsz akkor. Mert a tüdőgyógyász az vizsgálja a visszatérő légúti betegségeket is. Mi is most fogunk menni egy ilyenhez.

Tüdőgyógyász, de a következő betegségeket vizsgálja:

* visszatérő légúti fertőzések - közösségi betegségek

* szénanátha - allergiás nátha

* allergiás kötőhártyagyulladás

* gyakori asthmás jellegű hörgőgyulladás

* légúti asthma

* nehézlégzés

* elhúzódó köhögés


De ő nem budapesti.

2010. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem tudom hova is kéne menünk.4 éves a kislányom másfél éve nagyon köhög az összes évszakba.már voltunk rengeteg dokinál és minden honnan elküldenek.a háziorvos leszar minket. a kislány kétszer úgy befulladt,hogy na most végre elkezdett foglalkozni velünk a háziorvos de én már nem bizom a véletlenre.
2010. okt. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!