Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » FSZEK 4 éves gyereknek vannak...

FSZEK 4 éves gyereknek vannak mesekönyvek?

Figyelt kérdés

Minden delutan, este olvasunk, unom venni a könyveket, hiszen mindegyiket általában 1-2x olvassuk el. Gondoltam el mennénk a fővárosi Szabó Ervin könyvtárba, vannak gyerek könyvek?

Ha jol tudom neki meg nem kell fizetni, nekem kell jegyet vennem, hogy bemenjek vele?



2023. aug. 14. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak, van egy egész gyerekrészleg!

[link]

2023. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, viszont ez csak 1-tol van nyitva, az sajnos nekunk alvás ido, delutan pedig játszótérre szoktunk menni, akkor van kevésbé meleg, igy delelott mennénk :(
2023. aug. 14. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni külön gyerek sarok, a mi könyvtárunkban elég sok könyv van, 4 éves szerintem simán talál már ott kedvére valót. Nézz egyszer be és kérdezd meg a könyvtárost! A 4 évesnek tényleg ingyen van az olvasójegy, de - ha jól tudom - csak gyerekkönyveket lehet vele kivenni. Neked nem kell ahhoz jegyet venned, hogy bemenj vele, pontosabban amikor a nagy könyvtárukba bementem helyben olvasni, akkor kiállítottak egy olyan olvasójegyet, ami egyszeri 200 Ft volt (később már mehettem volna azzal). Szóval a helyi kis könyvtárba nálunk simán be lehet sétálni, a nagynál lehet, hogy máshogy van.
2023. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés: Nálunk egyik nap délelőtt, másik nap délután vannak nyitva.
2023. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper, megkérdezzük Koszonom az infokat :)
2023. aug. 14. 10:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak ha valakinek hasznos lesz:

Csak a gyerek könyvtár nyitvatartási idejében, lehet menni gyerekkel, neki ingyenes egy egyszeri párszáz forintos díjat leszámítva, nekem pedig egy olvasójegy szükséges az is párszáz forintos tétel.

2023. aug. 14. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!