Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kira, Mira,...

Mit gondoltok a Kira, Mira, Lara, Zara, Dóra, Nóra nevekről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Kiráról a Death Note jut eszembe, Laráról a Tomb Raider...
2023. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%

Nóra-Dóra már jól bejáratottak, senki sem fog megakadni rajta. Nekem ezek sosem tetszettek, valamiért a hosszú Ó benne olyanná teszi mintha valami idiótának magyaráznánk kb. mint a Besenyő féle "Nooormális, Margit?". A Nóra most így felnőtt fejjel kezd megtetszeni, nem tudom az okát, de a Dóra még mindig ellenszenves valamiért.


A Mira tetszik, talán ez került be a köztudatba a legrégebben a felsoroltak közül. A jelentése is szép.


A Kira nagyon nem tetszik, kutyás, DeathNote-os, nem egy kislány/ nő ugrik be róla sehogy. Pedig olyan ritka kedves lányt ismerek a névvel hogy nem is hinnétek el.


A Zara, Lara olyan semmilyen számomra.

2023. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Nóra, Dóra mellett nekem még a Mira tetszik, a többivel szemben ellenérzéseim vannak.
2023. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nóra, Zara és Mira tetszik
2023. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
60%
Szerintem a Kira nagyon szep nev, en Kiarat ismerek(tudom, h nem ugyanaz a ketto nev, de Kiranak hivja mindenki), egy kedves vicces csajszi, szoval ha meglatom ezt a nevet pozitiv erzes fog el, ellenben a tobbi felsorolttal
2023. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Dóra nagyon régi név, nem adnám a gyerekemnek. Ezer embert így hívnak. Szintén a Nórával együtt. Olyan mintha fel ülnének a Lóra xd

Zara nevet kutyának vagy macskának adnék.

Lara szép de egyre több kislányt hívnak így.

Kira, Kiara = hidegrazas

Mira szép név! Adnám a gyerekemnek.

2023. szept. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Meglepő, de sokan azért választanak régi nevet, mert a mai világban kezd kikopni az adásuk. Egyre valószínűbb, hogy mire egy most született gyerek iskolába megy, sokkal több Mira, Zara, Lara, Kira nevű osztálytársa lesz, mint Dóra és Nóra.

Van egy influenszer csajszi, ő például azért adta 1-2 éve az András nevet a gyermekének, mert ezzel valószínűleg egyedi lesz majd a korcsoportjában, nem fognak minden második embert így hívni.

2023. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mira, Lara, Kira, Zara-neee


Dóra, Nóra-ez se tetszik, de elfogadható

2023. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!