Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon te vagy a legalacsonyabb...

Vajon te vagy a legalacsonyabb/lagmagasabb/legkevesebb sulyu/legtobb sulyu Anyuka itt?

Figyelt kérdés

Csak erdekessegkeppen. Ki a leg-leg-leg-leg... Anyuka kozottunk?

Ird le legyszives:


1. magassagod

2. aktualis sulyod

3. gyermekeid szama es mennyi idos a legfiatalabbik

4. valtozott-e es hogyan az alakod a lanykorihoz kepest.


Koszonom!


En foleg arra vagyok kivancsi, hogy ki lesz a legaprobb kozottunk. :-)

Talan epp te?


2010. okt. 9. 12:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok legkövérebb: 118 kiló. 174 cm, 3 gyerek, a legkisebb 1 éves. A 4. kérdésre a válasz: igen, majdnem megduplázódott a testsúlyom. A férjem szerencsére szeret, és egészséges vagyok.
2010. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

180cm, 67kg vagyok most, 8hónapos terhesen(+4kg eddig).

Lánykoromban 68kg voltam:)

Van egy 16hónaposom, szóval nemsokára 2gyerkőc:).

Sajnos picit csíkos lett a pocakomon a bőr a fiammal, de nem vészesen ennyi negatívum, amúgy nőtt a mellem, és nem olyan összeesett 13hónapnyi szoptatás után sem:) Javult az alakom, lányként olyan pálcika voltam, most van csípőm, mellem, derekam, tehát pont annyit és úgy "tágultam", hogy jó legyen, a mostani terhességgel meg úgy vagyok, hogy egy normálisan növekedő kiscsajszi ficereg a pocakomban, de ha borogatnám, elmúlna, kismamaruhákat nem tudnék hordani, mert bők:)

2010. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

150 cm vagyok

46 kg-val estem teherbe, 21 kg-ot híztam

2 éves a lányom

most kb. 48 kg vagyok

2010. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!