Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől görcsölök ennyire?

Mitől görcsölök ennyire?

Figyelt kérdés
szinte minden hónapban olyan görcseim vannak mensi elött vagy után, már nem behatárolható hogy ügyeletet kell hívnom annyira fáj. Hányinger, izzadás, és olyan iszonyat görcs az alhasamban hogy leírni se tudom a mértékét. van egy 2 éves kisfiam de a szülés az ehhez képest cirógatás volt. másnak is vannak ilyen gondjai? elmegyek dokihoz de mivel tervezzük a 2ik gyereket nem igazán akarok gyógyszert szedni. akkor mikor jön a görcs nincs időm még bevenni se semmit mert olyan gyors. és akkor fetrengek, nyűszítek mint egy kutya. voltam rákszűrésen az jó lett de mikor említettem a panaszom, közölte a doki kérjek időpontot a normál rendelésre. na ennyit az sztkról.
2010. okt. 8. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értem hogy mi a baj a dokival..nyilván nem magándokid ?

ha nem menj máshoz aki meghallgat és megvizsgál.


sajnálom hogy ez van és érdemes lenne utánnajárni a saját életminőséged érdekében.

kérj időpontot több orvoshoz is és egy csak bejön közülük aki rendes és meghallgat majd orvosolja a gondokat.

2010. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaz, nekem nem ilyen erős görcseim voltak, a leírtakhoz képest enyhébbek jóval, de nekem az E vitamin bejött...mielőtt tudtam, hogy meg kell jönnie,elkezdtem szedni, és sokat segített...most nem tudom pontosan de azt hiszem 200mg-osból szedtem napi 6-ot legalább...remélem hamar rendbe jössz.
2010. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!