Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig várnál abban az esetben...

Meddig várnál abban az esetben ha a férjednek már van gyereke hogy nektek is legyen közös? Ha mindig azt mondja hogy majd szeretne közöset is?(úgy hogy ha neked nincs gyereked) A körülmények adottak. Hány év lenne ami belefér a várakozásba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőlteted, még annyira se lesz türelme. Inkább az a kérdés, hogy komolyan akar-e. Ha igen, mire vár. Ezekre a kérdésekre adjon választ, csak úgy lehet mérlegelni.
2023. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
9-es vagyok, annyira tudtam az irasodbol, hogy fiatal vagy, a parod meg apad lehetne. Akkor itt gyerek nem lesz, de hagyjad csak, hogy hitegessen. Csak vigyazz, mert az ido meg telik.
2023. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi egy év után házasodtunk össze. Megbeszéltük, hogy legyen egy tudatos közös évünk és csak utána kezdtünk próbálkozni. Nem jött egyből, lombik lett a vége, 4,5 fél év után született meg a lányunk. Én 36, ő 41 volt ekkor.
2023. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy akarja ennyi idősen újra kezdeni a babázást, csak neked mondja ,hogy megnyugodj. Gondolom az a 40 az már inkább több. Minket nem kell becsapnod, hogy hány éves. Valójában neki nem kell már gyerek,de miattad azt mondja hogy lehet,mert tetszik neki,hogy fiatal csaja van. Én össze sem állnék ilyen emberrel.
2023. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

1 év. Tapasztalataim szerint azon túl csak hitegetés van.


Sajnos 2 ismerősöm is így járt, közös gyerek nem lett, szóval a csajok gyermektelenek maradtak. Az egyik 12 éve várja a csodát (37 a nő, 50 a férfi), a másik 8 éve (43 éves nő, 52 éves férfi). Ráadásul az előző házasságokból született gyerekek is már nagyok voltak (15+ évesek) a kapcsolatot kezdetén, így velük se lehetett már nagyon "babázni", családi programozni.

2023. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Én nem szülnék családos apukának. Kész rémtörténeteket és szappanoperákat hallani ilyen mozaikcsaládokról. Fiatal vagy, biztos találsz hozzádillő párt. Amúgy én 33 vagyok, van férjem, 1 gyerekem, de azt mondom, ha neadjisten valami lenne (szerencsére harmonikus a házasságunk, úgyhogy ne legyen), akkor se kellene kisgyerekes apuka, pedig ugye nekem is van. Inkább maradok egyedül. Aki ismer, az tudja, hogy simán megcsinálnám, mint hogy ilyen mozaikcsaládban éljek.
2023. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy te kit ismersz, szunjektív… én olyat ismerek, ahol 18 év van a két fél között. A férjnek már bőven felnőtt lánya van. És nem csak újrakezdte, de kőkeményen megküzdöttek érte. (Egy 24. héten meghalt magzat, majd évekig sikertelenség, majd 3 lombik). Nem minden férfi ugyanolyan. Első terhesség előtt már 5 éve voltak együtt.
2023. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Ne haragudj, hogy én ezt írom. De szerintem menekülj abból a kapcsolatból ahol csak hitegetès a gyerek. Nekem 10 évem ment rá és egyszer csak úgy döntöttem ha nem lesz gyerekem akkor akár élhetek egyedül is nem egy olyan emberrel akit nem érdekel az én vágyam. Ki is lettem a kapcsolatból. Azóta eltelt 5 év és voltam egyedül lett új párom aki aztán a férjem lett és van egy csodálatos kisbabánk is. Sok sikert és remélem sikerül neked is egy gyerek mert ez valami eszméletlen gyönyörű érzés ne hagyd ki az életedből. Tudod csak egy élete van mindenkinek és élj úgy ahogyan te szeretnél."Gyerekkel" :)
2023. márc. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!